Dla pracodawcy

Spawacze z Azji

Spawacze z Azji, to doskonali pracownicy, którzy są doskonale wyszkoleni do prac na stanowiskach spawalniczych. Cechuje ich punktualność i zaangażowanie wy pracy spawacza.

spawacze z Azji

 Nasza firma jest w stanie pomóc każdemu przedsiębiorcy, który ma ochotę zatrudnić osobę z Azji w strukturach własnej firmy, ale jest przerażony ilością formalności ściśle z tym związanych. Działamy profesjonalnie, zawsze zwracając uwagę na indywidualne potrzeby konkretnego przedsiębiorcy – dostosowujemy do nich nie tylko naszą ofertę, ale i pracownika, który ostatecznie do niego trafi.

Spawacze w Azji a współpraca z nami

Nasza firma swoje usługi kieruje do przedsiębiorców, którzy chcą wzbogacić swoją kadrę pracowniczą o spawacza z Azji. Jesteśmy agencją zatrudnienia solidnie stąpającą po ziemi, wiedzącą, co oferuje i potrafiącą dostarczyć to, co proponuje. Naszym klientom proponujemy usługi związane nie tylko ze znalezieniem pracownika, który spełni ich wymagania i oczekiwania, ale też z:

  • załatwieniem mu zezwolenia na pobyt (jeżeli jego praca będzie miała charakter stały) oraz na podjęcie zatrudnienia;
  • zgłoszeniem go do ZUS-u oraz podpisaniem umowy, przetłumaczonej na jego język, a zależnej od oczekiwań pracodawcy,
  • zameldowaniem jej i pomocą w zorganizowaniu wszystkiego, co byłoby mu potrzebne do życia i do efektywnej pracy.

Jesteśmy więc w stanie dopełnić wszelkich formalności – od samego procesu rekrutacyjnego, na podstawie którego wybierzemy najlepszego, najsolidniejszego i najbardziej ambitnego spawacza z Azji, aż po dostarczenie go na miejsce pracy. Możemy „wynajmować” pracowników, ale też pośredniczyć w ich zatrudnieniu, tymczasowo lub na stałe. Doskonale sprawdzamy się w przypadku branż sezonowych oraz tych, które działają całorocznie.

Dlaczego warto sięgnąć po nas?

Na tle wszystkich działających obecnie na rynku agencji wyróżniamy się przede wszystkim olbrzymim doświadczeniem i bardzo rozbudowaną siecią kontaktów, która pozwala nam zatrudniać najlepszych specjalistów w konkretnych dziedzinach. Sięgając po nasze usługi celem zatrudnienia spawaczy z Azji można mieć pewność, że ci będą wykwalifikowani i bardzo zdeterminowani do pracy.

Nasze działania charakteryzuje nie tylko różnorodność, której dowodem jest przedstawiona powyżej oferta, ale też elastyczność. Jesteśmy w stanie sprostać najśmielszym wymaganiom naszych klientów, pracodawcom oferując pracowników najwyższej klasy – punktualnych, ambitnych, a przede wszystkim dobrze wykonujących swoją pracę i takich, którzy będą w stanie w dobry sposób realizować powierzone im zadania, dokładnie nam przedstawione przed ich znalezieniem. Do każdego klienta podchodzimy w sposób kompleksowy, biorąc na siebie wszystko, co związane jest z formalną i techniczną stroną całego procesu. Satysfakcja pracodawcy jest dla nas absolutnym priorytetem.

 

Zapraszamy do kontaktu:
Artur Sawastian
Prezes Zarządu

Tel. +48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
Tel. kom. +48 503 14 66 30
E-mail: artur@apsprofit.pl

Spawacze z Azji
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 49

Tagi: spawacze z Azji, Azja spawacze, pracownicy z Ukrainy i Azji

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.