Dla pracodawcy

Rekrutacje jednorazowe

Potrzebujesz wykwalifikowanych pracowników, ale nie masz czasu ani głowy, aby się tym zająć? APS Polska wszystkim się zajmie!

Organizujemy jednorazowe rekrutacje tak, aby znaleźć najlepszego kandydata do pracy w Twojej firmie. Na czym polega jednorazowe pośrednictwo? Selekcjonujemy kandydatury przyszłych pracowników według zgłoszonych przez Państwa oczekiwań. Następnie przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty. To od pracodawcy zależy, czy przedstawione mają być wszystkie kandydatury ewentualnych pracowników, czy tylko te, które my dobierzemy dla Państwa według wcześniej ustalonych kryteriów.

Rekrutacja pracowników z APS Profit

Naszym celem jest znalezienie dla Państwa jak najlepszego pracownika – sumiennego, pracowitego, kompetentnego, który wzbogaci kadrę firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu rekrutacji do pracy. Jednak jesteśmy świadomi, że poznanie pracownika przychodzi z czasem. Dlatego też mają Państwo możliwość oceny pracownika podczas okresu próbnego. Jeśli dana osoba nie sprawdzi się na stanowisku, otrzymują Państwo od nas bezpłatną pomoc podczas rekrutacji innego pracownika.

Przeprowadzamy w sposób kompleksowy rekrutację, jednak to Państwo podpisują umowy z kandydatami w dowolnej formie. Po zatrudnieniu pracowników pozostajemy w kontakcie z klientem -pomagamy, monitorujemy, doradzamy – w całym procesie administracyjnym formalizacji rekrutacji, bez żadnych dodatkowych opłat.

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

Oddział w Koszalinie

ul. BoWiD, 75-216 Koszalin