Dla pracodawcy

Rekrutacje jednorazowe

Potrzebujesz wykwalifikowanych pracowników, ale nie masz czasu ani głowy, aby się tym zająć? APS Polska wszystkim się zajmie!

Organizujemy jednorazowe rekrutacje tak, aby znaleźć najlepszego kandydata do pracy w Twojej firmie. Na czym polega jednorazowe pośrednictwo? Selekcjonujemy kandydatury przyszłych pracowników według zgłoszonych przez Państwa oczekiwań. Następnie przygotowujemy wszystkie niezbędne dokumenty. To od pracodawcy zależy, czy przedstawione mają być wszystkie kandydatury ewentualnych pracowników, czy tylko te, które my dobierzemy dla Państwa według wcześniej ustalonych kryteriów.

jednorazowe rekrutacje

Rekrutacja pracowników z APS Profit

Naszym celem jest znalezienie dla Państwa jak najlepszego pracownika – sumiennego, pracowitego, kompetentnego, który wzbogaci kadrę firmy. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu rekrutacji do pracy. Jednak jesteśmy świadomi, że poznanie pracownika przychodzi z czasem. Dlatego też mają Państwo możliwość oceny pracownika podczas okresu próbnego. Jeśli dana osoba nie sprawdzi się na stanowisku, otrzymują Państwo od nas bezpłatną pomoc podczas rekrutacji innego pracownika.

Przeprowadzamy w sposób kompleksowy rekrutację, jednak to Państwo podpisują umowy z kandydatami w dowolnej formie. Po zatrudnieniu pracowników pozostajemy w kontakcie z klientem -pomagamy, monitorujemy, doradzamy – w całym procesie administracyjnym formalizacji rekrutacji, bez żadnych dodatkowych opłat.

Oferta naszej firmy celuje w pomoc przedsiębiorcom, którzy mają zamiar zatrudnić nowego pracownika do swojej firmy, ale nie chcą angażować się za bardzo w proces żmudnej, a często wymagającej mnóstwa uwagi i czasu rekrutacji. Choć oferujemy możliwość nawiązania z nami stałej współpracy, specjalizujemy się również w tak zwanych rekrutacjach jednorazowych, zawsze dostosowując się do potrzeb firmy, której będziemy mieli pomagać.

Rekrutacje jednorazowe – w czym jesteśmy w stanie pomóc?

Nasza firma idealnie sprawdza się w pomocy w rekrutowaniu nowych pracowników, oszczędzając czas przedsiębiorcy i sprawiając, że nie będzie on musiał przedzierać się przez szereg kandydatów nieodpowiadających jego potrzebom, wymaganiom i oczekiwaniom. W zależności od potrzeb, jesteśmy w stanie:

  • wyselekcjonować przyszłych pracowników przyjmując i weryfikując ich CV oraz zapraszając ich na rozmowy kwalifikacyjne,
  • przygotowując wszystkie niezbędne dokumenty mające na celu danie pracodawcy wglądu na wszystkich wyselekcjonowanych przez nas ewentualnych pracowników i podjęcie ostatecznej decyzji,
  • pomagając w dalszych procesach administracyjnych, które mogłyby sformalizować rekrutację. Dajemy pracodawcy pełną swobodę w wyborze umowy, jaką podpiszą z kandydatami i warunków, na podstawie których będą z nimi współpracowali.

Działamy w sposób kompleksowy, również po zatrudnieniu wyselekcjonowanego przez nas pracownika. Monitorujemy sytuację, pomagamy w przypadku ewentualnych problemów i doradzamy, gdy tylko jest taka potrzeba. 

Dlaczego warto sięgnąć po nasze usługi?

Nasza firma powstała z myślą o przedsiębiorcach, którzy cenią sobie decyzyjność, ale jednocześnie poszukują oszczędności czasu w procesach rekrutacyjnych. Cechujemy się bardzo profesjonalnym podejściem, jako podstawę stawiającym poznanie branży docelowej i dokładnych potrzeb przedsiębiorcy co do pracownika i tego, co miałby robić w danej firmie. Zawsze staramy się przedstawić co najmniej kilka idealnych naszym zdaniem propozycji, selekcji dokonując na podstawie opracowanych przez nas samych autorskich technik. Działamy szybko i sprawnie, w mgnieniu trafiając do osób zainteresowanych pracą i równie sprawnie weryfikując, czy będą w stanie spełnić oczekiwania konkretnego klienta.

Nasze działania skupiają się niemal wyłącznie na satysfakcji pracodawcy – dbamy jednak również o to, by pracownik nie tylko spełniał jego oczekiwania pod względem umiejętności i predyspozycji, ale też wykazywał zainteresowanie swoim ewentualnym przyszłym zawodem. Nadajemy priorytet osobom ambitnym, sumiennym, terminowym i pasującym do innych kryteriów naszego klienta. Dzięki nam obie strony umowy będą zadowolone z nawiązanej współpracy.

Rekrutacje jednorazowe
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 126

Tagi: rekrutacje jednorazowe, pracownicy z Ukrainy Gorzów Wielkopolski, pracownicy z Azji

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.