Dla pracodawcy

Pracownicy z Ukrainy & pracownicy ze Wschodu

Poszukujesz pracowników z Ukrainy (Wschodu)? W Twojej firmie wciąż czekają wolne stanowiska? Pomyśl o zatrudnieniu pracowników z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Armenii, Gruzji albo Rosji. Pracownicy ze Wschodu to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw z każdej branży.

Praca dla obywateli Ukrainy w Polsce

Pracownicy z Ukrainy lub innych krajów wschodniej części Europy są coraz częściej zatrudniani w bardzo różnych gałęziach przemysłu, jak i sektorze usług. Ukraińscy pracownicy znajdują zatrudnienie nie tylko jako pracownicy budowlani, ale także w sądownictwie, przemyśle stoczniowym, meblarskim czy przetwórstwie. Poszukujesz doraźnej pomocy w swojej firmie? Koniecznie zgłoś się do nas! Rekrutujemy pracowników sezonowych z Ukrainy, którzy będą niezwykle pomocni w okresie intensywnej produkcji. Posiadamy ogromną kadrę pracowników z Mołdawii, Białorusi i Ukrainy – również specjalistycznych. W naszej bazie kandydatów znajdują się także ukraińscy pracownicy, którzy mogą pochwalić się certyfikatami i szkoleniami uprawniającymi ich do zadań specjalistycznych.

Skontaktuj się z nami i powiedz, w jakiej branży działasz. Z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego pracownika ze Wschodu.

Gdzie szukać pracowników z Ukrainy?

Agencja pracy APS Profit Polska może pochwalić się doświadczeniem w poszukiwaniu i przeprowadzaniu rekrutacji pracowników ze Wschodu. Dzięki dynamicznemu działaniu naszej firmy tysiące obywateli Ukrainy znalazło zatrudnienie w bardzo różnych branżach, a tysiące pracodawców znalazło solidnych pracowników. W Polsce pracę znajdują pracownicy ze Wschodu niezależnie od branży, w jakiej się specjalizują.

Zatrudnię pracowników z Ukrainy – jak to zrobić?

Nasza agencja pracy dla pracowników z Ukrainy oferuje współpracę z formie leasingu pracowniczego. Na czym to polega? Posiadamy bogatą bazę pracowników i pracownic z Ukrainy. Jeżeli poszukujesz pracownika tymczasowego lub na dłuższy okres, zgłoś się, a użyczymy Ci najlepszego kandydata na poszukiwane stanowisko. W takim systemie pracodawca reguluje tylko płatności na podstawie faktury VAT. Wszystkimi pozostałymi formalnościami takimi jak umowy, zobowiązania ZUS, wynagrodzenia, zajmuje się nasza agencja pracy. Co najważniejsze zajmujemy się też sprawami związanymi z legalizacją zatrudnienia. W niektórych przypadkach organizujemy zakwaterowanie dla pracowników ze wschodu. Jeżeli współpraca przebiega pomyślnie, po okresie wstępnym trwającym 180 przepracowanych dni, wspieramy pracowników z Ukrainy w uzyskaniu karty pobytu i zezwolenia na dalszą pracę, które pozwolą im zostać w Twojej firmie.

Szukam pracownika z Ukrainy – czy warto zgłosić się do agencji pracy?

Spotykamy się czasem z pytaniem: „Jakie korzyści mnie spotkają, gdy zatrudnię pracowników z Ukrainy poprzez Agencję Pracy?”. Oto powody, dla których warto skorzystać z pomocy profesjonalistów:

  • wykwalifikowana kadra rekrutująca, płynnie posługująca się językiem rosyjskim i ukraińskim,
  • sprawy kadrowo-księgowe przeprowadzane w sposób kompleksowy,
  • dysponujemy kapitałem, który pozwala nam na obsługę finansową pracowników leasingowanych naszym klientom (nawet gdy termin płatności faktur jest ustalony na dłuższy czas),
  • każdy z zatrudnianych przez nas pracowników jest ubezpieczony na wypadek ewentualnych szkód, na kwotę nawet 500 000 zł,
  • organizujemy transport dla pracowników z Ukrainy do miejsca zakwaterowania i miejsca pracy w całej Polsce.

Osobiście poszukujemy pracowników z Ukrainy, Mołdawii, Białorusi, Gruzji, Armenii i innych krajów wschodnich. Swoją siedzibę mamy również w samym centrum Lwowa, współpracujemy także ze sprawdzoną agencją pracy specjalizującą się w zatrudnianiu pracowników ze Wschodu. Przez wiele lat działania zgromadziliśmy sporą listę kandydatów na pracowników, jak i sprawdzonych pracowników, która nieustannie się powiększa! Specjalnie na życzenie klienta możemy przeprowadzić rekrutację pracowników z Ukrainy o konkretnej specjalizacji i to w bardzo krótkim czasie. Wiemy jak i gdzie szukać pracowników z Ukrainy. Dbamy też o dopełnianie wszelkich formalności związanych z legalnym pobytem i zatrudnieniem.

Nieustannie rozwijająca się polska gospodarka sprawiła, że w ostatnich latach znacznie wzrosło zapotrzebowanie na pracowników z Ukrainy. Oferujemy im nie tylko pomoc w znalezieniu dobrego pracodawcy, ale i pomagamy w znalezieniu zakwaterowania czy zorganizowania transportu.

Jesteśmy rzetelni, solidni i oferujemy konkurencyjne ceny!

Pośrednictwo pracy Ukraina – Polska – Szczecin

Szukasz pracownic i pracowników z Ukrainy i krajów wschodnich do pracy w swoim przedsiębiorstwie? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami lub skorzystania z opcji zgłoszenia za pomocą formularza zamówienia.

Masz pytania, chcesz poznać więcej szczegółów? Bardzo chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji dotyczących zatrudnienia pracowników z Ukrainy, a także przedstawimy wstępną propozycję współpracy. Na zgłoszenia poprzez formularz staramy się odpowiedzieć w ciągu 48 godzin. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Zapraszamy do kontaktu:

Artur Sawastian
Prezes Zarządu

Tel. +48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
Tel. kom. +48 503 14 66 30
E-mail: artur@apsprofit.pl
Olena Sorokopud
Koordynator Działu Rekrutacji – Pracownicy ze Wschodu
Tel. kom. +48 503 589 200
+48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
E-mail: elena@apsprofit.pl
Emilia Konstankiewicz
Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: emilia@apsprofit.pl
APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

Oddział w Koszalinie

ul. BoWiD, 75-216 Koszalin