Dla pracodawcy

Pracownicy z Ukrainy & pracownicy ze Wschodu

Poszukujesz pracowników z Ukrainy (Wschodu)? W Twojej firmie wciąż czekają wolne stanowiska? Pomyśl o zatrudnieniu pracowników z Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Armenii, Gruzji albo Rosji. Pracownicy ze Wschodu to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorstw z każdej branży.

Praca dla obywateli Ukrainy w Polsce

Pracownicy z Ukrainy lub innych krajów wschodniej części Europy są coraz częściej zatrudniani w bardzo różnych gałęziach przemysłu, jak i sektorze usług. Ukraińscy pracownicy znajdują zatrudnienie nie tylko jako pracownicy budowlani, ale także w sądownictwie, przemyśle stoczniowym, meblarskim czy przetwórstwie. Poszukujesz doraźnej pomocy w swojej firmie? Koniecznie zgłoś się do nas! Rekrutujemy pracowników sezonowych z Ukrainy, którzy będą niezwykle pomocni w okresie intensywnej produkcji. Posiadamy ogromną kadrę pracowników z Mołdawii, Białorusi i Ukrainy – również specjalistycznych. W naszej bazie kandydatów znajdują się także ukraińscy pracownicy, którzy mogą pochwalić się certyfikatami i szkoleniami uprawniającymi ich do zadań specjalistycznych.

Skontaktuj się z nami i powiedz, w jakiej branży działasz. Z pewnością znajdziemy dla Ciebie odpowiedniego pracownika ze Wschodu.

rekrutacja pracowników z ukrainy

Ludzie z Ukrainy do pracy – gdzie szukać?

Agencja pracy APS Profit Polska może pochwalić się doświadczeniem w poszukiwaniu i przeprowadzaniu rekrutacji pracowników ze Wschodu. Dzięki dynamicznemu działaniu naszej firmy tysiące obywateli Ukrainy znalazło zatrudnienie w bardzo różnych branżach, a tysiące pracodawców znalazło solidnych pracowników. W Polsce pracę znajdują pracownicy ze Wschodu niezależnie od branży, w jakiej się specjalizują.

Zatrudnię pracowników z Ukrainy – jak to zrobić?

Nasza agencja pracy dla pracowników z Ukrainy oferuje współpracę z formie leasingu pracowniczego. Na czym to polega? Posiadamy bogatą bazę pracowników i pracownic z Ukrainy. Jeżeli poszukujesz pracownika tymczasowego lub na dłuższy okres, zgłoś się, a użyczymy Ci najlepszego kandydata na poszukiwane stanowisko. W takim systemie pracodawca reguluje tylko płatności na podstawie faktury VAT. Wszystkimi pozostałymi formalnościami takimi jak umowy, zobowiązania ZUS, wynagrodzenia, zajmuje się nasza agencja pracy. Co najważniejsze zajmujemy się też sprawami związanymi z legalizacją zatrudnienia. W niektórych przypadkach organizujemy zakwaterowanie dla pracowników ze wschodu. Jeżeli współpraca przebiega pomyślnie, po okresie wstępnym trwającym 180 przepracowanych dni, wspieramy pracowników z Ukrainy w uzyskaniu karty pobytu i zezwolenia na dalszą pracę, które pozwolą im zostać w Twojej firmie.

Pozyskanie pracowników z Ukrainy – czy warto zgłosić się do agencji pracy?

Spotykamy się czasem z pytaniem: „Jakie korzyści mnie spotkają, gdy zatrudnię pracowników z Ukrainy poprzez Agencję Pracy?”. Oto powody, dla których warto skorzystać z pomocy profesjonalistów:

  • wykwalifikowana kadra rekrutująca, płynnie posługująca się językiem rosyjskim i ukraińskim,
  • sprawy kadrowo-księgowe przeprowadzane w sposób kompleksowy,
  • dysponujemy kapitałem, który pozwala nam na obsługę finansową pracowników leasingowanych naszym klientom (nawet gdy termin płatności faktur jest ustalony na dłuższy czas),
  • każdy z zatrudnianych przez nas pracowników jest ubezpieczony na wypadek ewentualnych szkód, na kwotę nawet 500 000 zł,
  • organizujemy transport dla pracowników z Ukrainy do miejsca zakwaterowania i miejsca pracy w całej Polsce.

Osobiście poszukujemy pracowników z Ukrainy, Mołdawii, Białorusi, Gruzji, Armenii i innych krajów wschodnich. Swoją siedzibę mamy również w samym centrum Lwowa, współpracujemy także ze sprawdzoną agencją pracy specjalizującą się w zatrudnianiu pracowników ze Wschodu. Przez wiele lat działania zgromadziliśmy sporą listę kandydatów na pracowników, jak i sprawdzonych pracowników, która nieustannie się powiększa! Specjalnie na życzenie klienta możemy przeprowadzić rekrutację pracowników z Ukrainy o konkretnej specjalizacji i to w bardzo krótkim czasie. Wiemy jak i gdzie szukać pracowników z Ukrainy. Dbamy też o dopełnianie wszelkich formalności związanych z legalnym pobytem i zatrudnieniem.

Nieustannie rozwijająca się polska gospodarka sprawiła, że w ostatnich latach znacznie wzrosło zapotrzebowanie na pracowników z Ukrainy. Oferujemy im nie tylko pomoc w znalezieniu dobrego pracodawcy, ale i pomagamy w znalezieniu zakwaterowania czy zorganizowania transportu.

Jesteśmy rzetelni, solidni i oferujemy konkurencyjne ceny!

Pośrednictwo pracy Ukraina – Polska – Szczecin

Szukasz pracownic i pracowników z Ukrainy i krajów wschodnich do pracy w swoim przedsiębiorstwie? Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami lub skorzystania z opcji zgłoszenia za pomocą formularza zamówienia.

Masz pytania, chcesz poznać więcej szczegółów? Bardzo chętnie udzielimy Ci wszelkich informacji dotyczących zatrudnienia pracowników z Ukrainy, a także przedstawimy wstępną propozycję współpracy. Na zgłoszenia poprzez formularz staramy się odpowiedzieć w ciągu 48 godzin. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość.

Zapraszamy do kontaktu:

Artur Sawastian
Prezes Zarządu

Tel. +48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
Tel. kom. +48 503 14 66 30
E-mail: artur@apsprofit.pl
Olena Sorokopud
Koordynator Działu Rekrutacji – Pracownicy ze Wschodu
Tel. kom. +48 503 589 200
+48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
E-mail: elena@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

 

 

Pracownicy ze Wschodu
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 126

Tagi : pracownikcy z Ukrainy, pracownicy ze Wschodu, pracownik z Ukrainy

Pracownicy z Ukrainy
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 116

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

Oddział w Koszalinie

ul. BoWiD, 75-216 Koszalin

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.