Dla pracodawcy

Spawacze z Wietnamu

Spawacze z Wietnamu są doskonale przygotowani do prac na stanowiskach spawalniczych. Wykazują się punktualnością i zaangażowaniem w swojej pracy.

spawacze z wietnamu

Korzystając z naszych usług pracodawcy są w stanie pozyskać solidnego, ambitnego, terminowego i znającego się na swoim fachu spawacza z Wietnamu. Naszym priorytetem jest obustronna satysfakcja (po stronie pracodawcy i oferowanego przez nas pracownika) i to właśnie do niej dążymy na każdym etapie naszej współpracy.

Spawacze z Wietnamu a współpraca z nami

Nasza oferta skierowana jest do szybko rozwijających się firm, które są bardzo zapracowane i nie mają czasu na samodzielne przeprowadzanie rekrutacji i załatwianie wszelkiego rodzaju formalności związanych z zatrudnieniem nowego pracownika. Chcą za to pozyskać spawacza z Wietnamu – czy to ze względu na to, że pracownicy stamtąd wykazują olbrzymi profesjonalizm, czy też za sprawą ceny ich usług lub jakiegokolwiek innego aspektu temu towarzyszącego. Nasza oferta w tym kontekście jest kompleksowa i zakłada:

  • przeprowadzenie rekrutacji, zawsze takiej, która skierowana jest ku potrzebom konkretnego pracodawcy, który z nami współpracuje lub leasing pracowniczy;
  • zaprezentowanie wyników pracodawcy – krok ten możemy pominąć, jeśli ten chce nam powierzyć wybranie konkretnego spawacza z Wietnamu, który naszym zdaniem sprawdzi się w akcji, albo decyduje się na usługę leasingu;
  • załatwienie wszystkich formalności – sprowadzenie pracownika, załatwienie spraw urzędowych (w tym ZUS-u, przetłumaczonej i podpisanej umowy, meldunku) oraz zakwaterowania i transportu z i na miejsce pracy;
  • nadzorowanie pracy naszych pracowników i dbanie o stałą oraz wysoką jej jakość.

Naszych pracowników możemy „wypożyczyć” (leasing pracowniczy jest coraz popularniejszy), ale też rekrutować do pracy stałej lub tymczasowej. Ofertę zawsze dostosowujemy do potrzeb konkretnego przedsiębiorcy.

Dlaczego warto postawić na nasze usługi?

Jako jedyni na rynku do każdego, kto wejdzie z nami we współpracę podchodzimy w sposób absolutnie indywidualny, szukając spawacza z Wietnamu z jak największym doświadczeniem w branży, w której nasz klient działa. Zawsze zaczynamy od określenia potrzeb, wymagań i oczekiwań, a dopiero później przystępujemy do działania. Nasze usługi charakteryzuje elastyczność i kompleksowość – zdajemy sobie sprawę z tego, że pracodawcy sięgają po nas po to, by zdjąć ze swojej głowy wiele problemów. Nie tworzymy więc nowych, a robimy to, co do nas należy, na każdym etapie współpracy wykazując się profesjonalizmem.

Do tej pory przyszło nam współpracować z największymi i najbardziej wymagającymi przedsiębiorcami w kraju. Jesteśmy więc doświadczeni i gotowi do sprowadzenia spawaczy z Wietnamu, który spełnią stawiane przed nimi oczekiwania. Jednorazowo, lub w perspektywie wielu lat pracy.Zapraszamy do kontaktu:
Artur Sawastian
Prezes Zarządu

Tel. +48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
Tel. kom. +48 503 14 66 30
E-mail: artur@apsprofit.pl

Spawacze z Wietnamu
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 149

Tagi: spawacze z Wietnamu, Wietnam spawacze

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.