Biuro pośrednictwa pracy dla Ukraińców

Ukraińców w Polsce przybywa z roku na rok. Ci przyjeżdżając na zachód, pragną lepszego życia, większych zarobków, godziwej pracy. W Polsce pracodawcy są w stanie to wszystko im zaoferować, stąd też widoczny jest ciągły wzrost w Polsce naszych wschodnich  sąsiadów. Co więc powinien zrobić mieszkaniec Ukrainy, który chce znaleźć legalną pracę w Polsce? Jakie procedury może on powziąć, aby uzyskać odpowiednią pracę, w pełni dopasowaną do swoich potrzeb i możliwości?

Agencja pracy dla Ukraińców – współpraca

Bez wątpienia jednym z kluczowych elementów, na jakich powinien skupić się obcokrajowiec w Polsce, to współpraca z taką agencją, jak nasza. Oferujemy wszystkim zainteresowanym osobom nie tylko odpowiednie warunki pracy, ale przede wszystkim i pełną, kompleksową opiekę. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudne musi być znalezienie się w obcym kraju, bez znajomości języka, bez fachowej wiedzy dotyczącej procedur i papierologii. Chcąc się przed tym uchronić, agencja pracy to najlepszy wybór, jakiego tylko można dokonać. Nasze biuro pośrednictwa pracy dla Ukraińców to idealne miejsce, by otrzymać odpowiedzi na wszelkie pytania, skorzystać z doradztwa, a do tego otrzymać legalną pracę w Polsce. 

Nasza agencja  świadczy kompleksowe usługi dla wszystkich pracowników, chcących podjąć zatrudnienia. Wybierając nas, oferujemy zarówno szybkie znalezienie pracy, jak również i pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, opłaceniu składek, przetłumaczeniu dokumentów. Z nami nie trzeba martwić się zupełnie o nich, bowiem wszystko załatwiamy w pełni i na najwyższym poziomie. 

Wynajem pracowników z Ukrainy

Jak wiadomo cudzoziemiec może przebywać w Polsce na podstawie karty pobytu przez okres do 90 dni. Jeśli pozostaje dłużej, konieczne jest zalegalizowanie jego pobytu. Tym bez problemu możemy się zająć. Dalej, w zależności od kwalifikacji i doświadczenia, poszukujemy odpowiednich pracowników do pracy tymczasowej na konkretne stanowiska. Staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, by pracodawca otrzymał rzetelnych, uczciwych pracowników, a jednocześnie i by ci dostali pracę, w której będą mogli czuć się dobrze i pewnie. To stanowi dla nas priorytet, by otrzymać obopólne korzyści. 

Dla pracowników z Ukrainy mamy w pełni przygotowaną procedurę zatrudnienia. Tworzymy umowę zrozumiałą dla klientów, przeprowadzamy rekrutację, wybieramy najlepszych pracowników. To my zatrudniamy, my opłacamy niezbędne składki i wypłacamy wynagrodzenie za pracę. Pracodawca otrzymuje odpowiednią ilość pracowników i absolutnie nie martwi się zupełnie żadnymi kwestiami.

Jeśli więc współpraca z naszą firmą, to bez wątpienia z pełnym zadowoleniem i satysfakcją. Będąc Ukraińcem i chcąc pracować w Polsce, nasza opieka w tym zakresie jest bezcenna.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Olena Sorokopud
Kierownik Działu Rekrutacji – Pracownicy ze Wschodu
Tel. kom. +48 503 589 200
Email: elena@apsprofit.pl
Oksana Koczina
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 313 630
Email: k.oksana@apsprofit.pl
Svitlana Shults
Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 518 109 018
Email: svitlana@apsprofit.pl

pośrednictwo pracy dla ukraińców


Biuro pośrednictwa pracy dla Ukraińców
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 159

Tagi : pracownicy z Ukrainy agencja pośrednictwa pracy dla ukraińców agencja pracy tymczasowej Ukraina agencja pracy tymczasowej dla Ukraińców leasing pracowników z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.