Dla pracodawcy

Dla pracodawcy

APS PROFIT Polska to agencja zatrudnienia specjalizująca się w pozyskiwaniu pracowników dla pracodawców krajowych i zagranicznych. Wszystko po to, aby efektywnie zarządzać przebiegiem rekrutacji, a tym samym pomagać Pracodawcom w znalezieniu odpowiednich pracowników.

Aby jak najlepiej spełniać oczekiwania pracodawców stawiamy na dokładną selekcję personelu na różne stanowiska w zależności od branży i Państwa wymagań. Pożądany pracownik musi jak najbardziej odpowiadać na potrzeby jego i firmy.

pracownicy tymczasowi

Wybierz coś dla siebie

APS PROFIT Polska dzieli się na cztery odrębne działy, które oferują następujące usługi:

  1. Leasing Pracowników tymczasowych krajowych na terytorium całego kraju.
  2. Rekrutacja oraz leasing Pracowników ze Wschodu (Ukraina, Mołdawia, Gruzja, Armenia, Białoruś) na terytorium Polski.
  3. Rekrutacja oraz leasing Pracowników z Azji (Indie, Nepal, Bangladesz, Wietnam) na terytorium Polski.
  4. Rekrutacja oraz leasing pracowniczy dla Pracodawców zagranicznych.
  5. Outsourcing płacowy.

W dzisiejszych czasach coraz więcej firm korzysta z usług agencji pracy tymczasowej. Pracodawcy preferują znacznie bardziej uproszczoną procedurę. Nie zajmują się rekrutacją, ale sami płacąc agencji, od nich otrzymują odpowiednich pracowników na określone stanowiska pracy. 

Nasza agencja pracy swoją ofertę kieruje dla pracodawców, zarówno krajowych, jak również i zagranicznych, którzy to zainteresowani są pozyskaniem ludzi do pracy w swoich firmach. 

Dobór odpowiednich pracowników to klucz do sukcesu

Jesteśmy przekonani o tym, że odpowiedni pracownik na dane stanowisko pracy stanowi dla takiego pracodawcy kwestię najważniejszą. Każdy z Państwa płaci nam za określone usługi, a my przeprowadzając proces rekrutacji dokładamy wszelkich starań, by znaleźć dla Państwa jak najlepsze osoby. Z niezwykłą więc starannością dobieramy osoby i selekcjonujemy personel na określone stanowiska i dla konkretnej branży. Jesteśmy przekonani o tym, że wybierając naszą agencję, każdy z Państwa otrzyma najlepszy personel do pracy na odpowiednich, wyznaczonych stanowiskach.

Wachlarz ofertowy naszej firmy

Jako agencja pracy tymczasowej działamy na najwyższych obrotach i staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, by klient otrzymał to, na czym tylko mu zależy. Co więc możemy Państwu zaoferować? 

Dla naszych klientów będących pracodawcami,którzy poszukują rąk do pracy, możemy zaproponować kilka wariantów współpracy. Największą oczywiście popularnością cieszy się leasing pracowników tymczasowych na terenie całego naszego kraju. Oferujemy również rekrutację, jak i leasing pracowników ze wschodu na terenie Polski. W sposób szczególny dużym zainteresowaniem w tym segmencie cieszą się pracownicy z Ukrainy, ale również z Białorusi, Mołdawii, Gruzji czy też Armeni. Ponadto przeprowadzamy rekrutację i leasing pracowniczy dla pracodawców zagranicznych oraz outsourcing płacowy. 

Zapraszamy bardzo serdecznie do współpracy z naszą agencją pracy tymczasowej. Wierzymy w to, że każdy z właścicieli firmy, który tylko zdecyduje się na współpracę z naszą agencją, z pewnością uzyska najwyższą jakość usług i pełne zadowolenie. Zachęcamy do osobistej wizyty w naszej siedzibie, ale proponujemy Państwu także kontakt telefoniczny lub mailowy. Jesteśmy w pełni do dyspozycji małych, średnich, jak również i dużych firm. Dla nas proces rekrutacji nie stanowi absolutnie żadnego problemu. Jeśli są Państwu potrzebni pracownicy, zarówno z Polski, jak również i obcokrajowcy, jesteśmy dla Państwa.

Agencja pracy tymczasowej
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 425

Tagi: agencja pracy Szczecin, agencja pracy Ukraińcy, pośrednictwo pracy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.