Dla pracowników

Dla pracowników

Jeśli znalazłeś się na tej stronie zapewne jesteś osobą poszukującą pracy. Dobrze trafiłeś! Oferujemy pracę stałą lub tymczasową w różnych sektorach zarówno w Polsce jak i za granicą. Zawsze dokładamy jak najwięcej starań, aby znaleźć dla naszych klientów satysfakcjonującą pracę, kontakt z nami był łatwy, a biuro obsługi udzielało tylko pomocnych informacji.

Zapraszamy do odwiedzania naszej strony i sprawdzania aktualnych ogłoszeń!

oferty pracy tymczasowej

Nasza firma oferuje wszystko, czego osoby szukające pracy mogłyby potrzebować – działamy z naciskiem na satysfakcję, zawsze starając się zadowolić wszystkich, którzy z nami współpracują. Nasza oferta skierowana jest zarówno do kobiet, jak i mężczyzn, a my sami pomagamy rozwinąć skrzydła tym doświadczonym, jak i dopiero debiutującym na rynku pracy osobom.

W czym pomagamy pracownikom szukającym pracy?

Sięgając po nasze usługi osoby poszukujące pracy mogą znaleźć taką, z której będą zadowoleni, a która otworzy przed nimi furtkę do dalszej kariery – w branży, która tak naprawdę ich interesuje. Pomagamy między innymi:

  • znaleźć pracę stałą, w której będą mogli rozwijać się latami, zdobywając doświadczenie w tym, co lubią;
  • znaleźć pracę tymczasową, która pozwoli im zarobić (chociażby w wakacje), a która dostosuje się do ich dostępności oraz preferencji;
  • przygotować się do otrzymanej pracy, wraz z pozyskaniem wszelkich informacji na jej temat, pomocą ze znalezieniem zakwaterowania, ale też odnalezieniem się w miejscu, w którym będzie ona wykonywana.

Działamy na rynku polskim, ale i poza nim. Pracodawcy, z którymi współpracujemy, a dla których prowadzimy rekrutację pochodzą z wielu różnych krajów, dlatego też naszym pracownikom możemy zaoferować dostęp do najbardziej zróżnicowanych ofert, wiele spośród których pozwoli im na zarabianie pieniędzy „od zaraz”.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług?

Jesteśmy firmą, która współpracuje zarówno z pracownikami, jak i pracodawcami, starając się pogodzić oczekiwania i wymagania obu tych grup osób i znaleźć w tym złoty środek. Przez pracowników jesteśmy cenieni przede wszystkim ze względu na profesjonalizm naszego działania – dokładnie weryfikujemy ich umiejętności i upewniamy się, że nie tylko poradzą sobie u danego pracodawcy, ale ten spełni ich oczekiwania finansowe i techniczne. Naszą główną zaletą jest indywidualne podejście do każdego kandydata – cenimy sobie jego oczekiwania i na każdym etapie współpracy z nami staramy się im sprostać.

Do tej pory przyszło nam pracować z mnóstwem osób poszukujących pracy, zarówno tych pochodzących z Polski, jak i spoza niej. Każdy z nich chwali bogactwo ofert, jakie przedstawiamy i możliwość rozmowy z nami. Jako że działamy na tym rynku od tak dawna, z radością pomożemy w wybraniu zawodu, który idealnie będzie pasował do potrzeb konkretnej osoby, ale też we właściwym przygotowaniu się do niego. Działamy bardzo szybko, co docenią wszyscy ci, którzy potrzebują pracy „od już”. Przyjmujemy jednak wyłącznie tych wykazujących się ambicją, zaangażowaniem i chęcią pracy.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Małgorzata Wiśniewska
Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: malgorzata@apsprofit.pl

Oferty pracy tymczasowej
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 226

Tagi: pracownicy z Azji w Polsce, pracownicy ze Wschodu, pracownicy z Ukrainy Wrocław

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.