Księgowość i kadry

Usługi księgowo / kadrowe

W każdej niemal firmie dział księgowości i kadr stanowi niezwykle ważny i istotny element prowadzenia działalności. Bez niego nie można byłoby zatrudnić pracowników, zadbać o sprawy formalne firmy, zapewnić działalności odpowiednio prowadzonej dokumentacji. Nasza agencja pracy oferując swoje usługi poszukiwania pracy dla pracowników i pozyskiwania pracowników dla pracodawców, posiada w swojej ofercie outsourcing księgowości i kadr, realizując wszelkie prace związane z tymi działami dla każdej firmy, tej małej i tej większej, z każdej branży w każdym miejscu w Polsce.

Na czym polega nasza usługa?

Współpracujemy z firmami, prowadząc dla nich outsourcing księgowości i płac. Taka firma zatrudnia więc nas jako firmę zewnętrzną i nam zleca prowadzenie wszelkich spraw związanych właśnie z tymi działami. Sama nie posiada w firmie księgowości i kadr. Nie musi więc zatrudniać osób na te stanowiska, przygotowywać miejsca pracy, wydawać pieniędzy na sprzęty czy niezbędne oprogramowania. Wybiera nas, my otrzymujemy za to stosowne wynagrodzenie i wykonujemy naszą pracę na najwyższym poziomie, biorąc w pełni odpowiedzialność za wykonywane przez nas działania. 

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej firmy?

Zalet związanych z możliwością prowadzenia przez nas działu księgowości i kadr dla Państwa firmy jest naprawdę bardzo dużo. Co więc przemawia za tym, by wybrać współpracę z naszą firmą? Po pierwsze niższe koszty, a więc w przypadku, gdy firma chce zredukować wydatki, nasza opcja okaże się być najlepszym wyborem. Po drugie, doświadczony personel, który jest w pełni do Państwa dyspozycji. Mając wiedzę, doświadczenie i odpowiednie kwalifikacje, jesteśmy w stanie poprowadzić księgowość i kadry każdej działalności, zarówno działającej w kraju, jak również i za granicą. Co więcej, prowadząc agencję, możemy działać w opcji 2 w 1. Jeśli poszukują Państwo pracowników, tych bez problemu znajdziemy, zatrudnimy do pracy tymczasowej i wraz z końcem możliwości dalszego zatrudnienia, Państwo ich zatrudniają, a my zajmujemy się pełni kompleksową nad nimi opieką.

Zapraszamy bardzo serdecznie do współpracy, licząc na to, że uda się nam spełnić Państwa potrzeby i oczekiwania. Świadczymy nasze usługi na najwyższym poziomie i jesteśmy dla naszych klientów w pełni. Wybór naszej agencji do prowadzenia dla Państwa księgowości i kadr to najlepsza inwestycja, z jakiej na pewno będą Państwo w pełni zadowoleni. 

outsourcing płacowy
Usługi księgowo – kadrowe
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 316

Tagi: pracownik z Ukrainy, pracownicy z Bangladeszu, pośrednictwo pracy Szczecin

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.