O firmie

Właściwe kwalifikacje
– właściwa praca

APS PROFIT Polska dzieli się na cztery odrębne działy, które oferują następujące usługi:

  • Leasing pracowników tymczasowych krajowych na terytorium całego kraju.
  • Rekrutacja oraz leasing pracowniczy dla pracodawców zagranicznych.
  • Rekrutacja oraz leasing pracowników ze Wschodu (Ukraina, Mołdawia, Gruzja, Armenia, Białoruś) na terytorium Polski.
  • Rekrutacja oraz leasing pracowników z Azji (Indonezja, Wietnam, Bangladesz, Nepal, Indie).
  • Outsourcing płacowy
  • Usługi księgowo/kadrowe

Trzy kolory wykorzystane w naszym logo symbolizują wartości, którymi kierujemy się podczas wykonywania naszej pracy.

Kolor żółty oznacza precyzję, ponieważ nasi pracownicy dostarczają Klientom wysoką jakość i terminowość, spełniającą Ich oczekiwania oraz potrzeby.

Kolor niebieski oznacza współpracę i profesjonalne rozwiązania.

Kolor czerwony to bliskość i ścisły dialog z naszymi klientami.

rekrutacja pracowników tymczasowych

Nasz zespół tworzą sami specjaliści z branży HR. Jedną z głównych gałęzi naszej działalności jest pozyskiwanie pracowników krajowych i zagranicznych. Nasze pośrednictwo opiera się m.in. na jednorazowych rekrutacjach pracowników ze Wschodu, a także leasingu pracowniczego w wielu branżach przemysłowo – produkcyjnych.

Pozyskanie pracowników z Ukrainy

Skrupulatnie podchodzimy do każdego zadania. Szczegółowo analizujemy potrzeby danego przedsiębiorstwa i wyszukujemy wyspecjalizowanych potencjalnych pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami i kompetencjami. Pozyskujemy pracowników każdego szczebla, łącznie z kadrą zarządzającą. Odpowiedni pracownik na odpowiednim stanowisku to klucz do rozwoju firmy – doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, więc dokładamy wszelkich starań, aby wyselekcjonować najlepszych dla Państwa pracowników ze Wschodu

Agencja pośrednictwa pracy Ukraina

Współpracujemy nie tylko z pracodawcami, ale i z osobami poszukującymi pracy. Pośredniczymy w znalezieniu zatrudnienia, a także dbamy o jego legalność, wszelkie dokumenty i upewniamy się, że dany pracodawca będzie spełniał wymagania przyszłego pracownika. Do każdego kandydata mamy indywidualne podejście i na każdym etapie naszej współpracy dbamy o to, aby wspierać go i spełniać jego oczekiwania. Przez lata naszego istnienia współpracowaliśmy z wieloma osobami poszukującymi pracy, które chwalą bogactwo naszych ofert i zaangażowanie.

Rekrutacja pracowników ze Wschodu

Dzisiaj coraz mniej firm posiada swój własny dział HR. Korzystając z usług agencji pracy tymczasowej zyskują uproszczoną procedurę, nie tracąc czasu na pojedyncze rekrutacje na określone stanowiska. Dzięki współpracy z nami zyskują profesjonalnie wyselekcjonowanych pracowników, w szybkim czasie. Oferujemy także leasing pracowników tymczasowych oraz outsourcing księgowo –  płacowy.  Dzięki temu zyskają Państwo najwyższą jakość usług, przy jednoczesnej redukcji wydatków na dział kadr. 

Serdecznie zapraszamy do współpracy. Liczymy na to, że spełnimy Państwa oczekiwania zarówno na polu rekrutacji pracowników tymczasowych, jak i przy prowadzeniu księgowości i kadr. Jest to inwestycja prowadząca do rozwoju Państwa firmy.

Biuro pośrednictwa pracy
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 126

Tagi: agencja zatrudnienia Szczecin, agencja pracy Ukraińcy, pracownicy ze Sri Lanki

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.