Skontaktuj się z nami

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1,
71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12,
fax +48 91 462 40 71
Email: biuro@apsprofit.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek – Piątek
8:00 – 16:00

Kwestie biznesowe

Artur Sawastian
Prezes Zarządu
Tel. kom. +48 503 146 630
Email: artur@apsprofit.pl

Anna Selmaj
Dyrektor Wykonawczy, Prokurent
Tel. kom. +48 501 185 900
Email: anna@apsprofit.pl

Praca stała i tymczasowa
dział rekrutacji na Polskę
i Zagranicę

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl

Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl

Emilia Konstankiewicz
Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: emilia@apsprofit.pl

Dział rekrutacji
pracownicy ze Wschodu

Olena Sorokopud
Koordynator Działu Rekrutacji- Pracownicy ze Wschodu
тел. +48 503 589 200
Email: elena@apsprofit.pl

Oksana Koczina
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
тел. +48 690 313 630
e-mail: k.oksana@apsprofit.pl

Alina Yarmolitska
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
тел. +48 509 920 917
e-mail: alina@apsprofit.pl

Anastasiia Popovych
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
тел. +48 508 365 004
e-mail: anastazja@apsprofit.pl

Kadry – płace i księgowość

Tatjana Sidorowa
Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac
Tel. kom. +48 506 314 533
E-mail: tatjana@apsprofit.pl

Kamil Hejman
Samodzielny Księgowy
Tel. kom. +48 516 656 663
E-mail: ksiegowosc@apsprofit.pl

Formularz kontaktowy





APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

Oddział w Koszalinie

ul. BoWiD, 75-216 Koszalin