Dla pracowników

Praca tymczasowa

Szukając pracy z pewnością niejednokrotnie spotkałeś się z ofertami pracy tymczasowej. To szansa na znalezienie zatrudnienia w niełatwej obecnie sytuacji na rynku pracy. To także szereg możliwości dla osób rozpoczynających karierę zawodową lub takich które chciałyby powrócić na rynek pracy. Pracę tymczasową często wykonują uczniowie, studenci, a także wszystkie osoby bezrobotne, mające trudności ze znalezieniem stałego zatrudnienia – w Polsce lub za granicą. Agencja pracy tymczasowej pełni rolę pośrednika w układzie pracownik-pracodawca.

Praca tymczasowa jak sama nazwa wskazuje jest to praca na określony okres. Pracownik zatrudniony jest przez agencję pracy, wykonując pracę na rzecz pracodawcy użytkownika.

biuro pracy tymczasowej

Dlaczego warto podjąć się pracy tymczasowej?

 1. Elastyczny czas pracy.
 2. Możliwość podjęcia stałej pracy.
 3. Sposób na podreperowanie domowego budżetu.
 4. Korzystne rozwiązanie dla osób w każdym wieku:
  – studenci,
  – osoby rozpoczynające karierę zawodową,
  – osoby powracające na rynek pracy,
  – seniorzy.
 5. Możliwość zdobycia doświadczenia.

W dzisiejszych czasach coraz większa ilość pracowników korzysta z ofert agencji pracy tymczasowej, jako jednej z form zatrudnienia. Opcja ta cieszy się bardzo dużą popularnością i z roku na rok zwiększa swój zasięg, jak również i zakres swoich usług. Nasza agencja pracy tymczasowej kieruje swoją ofertę do wszystkich osób, które zainteresowane są szybkim i skutecznym pozyskiwaniem pracy na różnego rodzaju stanowiskach. 

Dla kogo kierujemy naszą ofertę?

Bez wątpienia nasza oferta pracy tymczasowej skierowana jest przede wszystkim dla tych wszystkich osób, które z różnorodnych przyczyn nie są w stanie znaleźć pracy. Macie więc dość poszukiwań, nieudanych rozmów kwalifikacyjnych, kolejnych porażek i niepowodzeń? Jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji, robiąc wszystko, co w naszej mocy, by każdemu znaleźć odpowiednią pracę na odpowiednim stanowisku. Z pewnością w tej niezwykle trudnej sytuacji na rynku pracy, wielu ludzi zostało całkowicie bez źródła dochodu. By móc rozpocząć więc pracę praktycznie natychmiast, oferujemy swoje usługi w pełni. Dla kogo jeszcze? Jesteśmy dla uczniów i dla studentów, dla osób rozpoczynających swoją karierę zawodową, chcących zdobyć doświadczenie i kwalifikacje. Nasze usługi oferujemy także seniorom, dając im możliwość ,,dorobienia”, tak, aby móc zwiększyć komfort życia i codziennego funkcjonowania

Dlaczego agencja pracy to dobry wybór?

O ile jeszcze kilka lat temu agencje pracy nie były tak popularne i tak duża część osób nie korzystała z ich usług, dziś cieszą się one bardzo dużą popularnością. Ten wzrost możemy zauważyć między innymi na naszym przykładzie. Działamy prężnie, szybko, na najwyższych obrotach, a do tego w pełni efektywnie, tak, aby móc sprostać potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom wszystkich naszych klientów. W kwestii pracy tymczasowej jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą, która z miesiąca na miesiąc i z roku na rok zdobywa wciąż nowych zainteresowanych.

Dlaczego więc warto nas wybrać? Co przemawia za współpracą z naszą firmą? Oferujemy między innymi elastyczny czas pracy, dopasowany w pełni do potrzeb wszystkich odbiorców. Dajemy możliwość podjęcia pracy stałej, jak również i tymczasowej, tak, aby chwilowo móc podreperować domowy budżet czy wypełnić lukę w poszukiwaniu idealnej pracy. Nasze rozwiązania dostępne są dla ludzi w każdym wieku, od studentów, przez osoby rozpoczynające karierę, czy powracające na rynek pracy, po seniorów. Dajemy możliwość zdobycia doświadczenia, a do tego otrzymywania stałego dochodu, bez potrzeby ,,zapuszczenia korzeni” tylko w jednej firmie.

Najważniejsza jest wiarygodność agencji

Możesz być spokojny. Zapewniamy przejrzystość usług, a także pełny profesjonalizm w kwestiach kadrowo-pieniężnych.

Osoby z okolic Szczecina, Goleniowa, Nowogardu, Kamienia Pomorskiego, Wolina zainteresowane bardzo atrakcyjną finansowo pracą tymczasową na magazynie na okres kilku miesięcy oraz pracą dorywczą.

Znajdź z nami najlepszą pracę dla siebie! 

Praca tymczasowa
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 126

Tagi: pracownicy sezonowi z Ukrainy, rekrutacja pracowników ze Wschodu, agencja pośrednictwa pracy Ukraina

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.