Agencja pracy Szczecin

Dla każdej z osób, która zainteresowana jest pracą tymczasową, nasza agencja pracy jest w pełni do dyspozycji klientów. Jesteśmy instytucją, która świadczy swoje usługi zarówno klientom indywidualnym, a więc pracownikom poszukującym pracy, jak również i instytucjonalnym, a więc firmom i spółkom szukającym pracowników. Działamy prężnie, w pełni legalnie i przede wszystkim skutecznie. Dla nas najważniejszy jest klient i dokładamy wszelkich starań, aby móc sprostać jego potrzebom, wymaganiom i oczekiwaniom. 

Agencja pracy tymczasowej Szczecin jako pracodawca

Działalność agencji pracy opiera się na bardzo specyficznym mechanizmie. Nie jesteśmy tylko pośrednikiem pracy, ale jesteśmy również i pracodawcą, mimo że sami nie oferujemy pracy w szeregach naszej firmy. Współpracujemy przede wszystkim z różnego rodzaju firmami, od których otrzymujemy odpowiednie wynagrodzenie za znalezienie dla nich  pracowników. Tych zatrudniamy sami, wypłacając im stosowne wynagrodzenie. Skąd je bierzemy? Rozliczają się z nami firmy. Konkretną sumę od właściciela firmy rozkładamy na pensję dla pracownika, na odpowiednie składki i opłaty związane z pracownikiem, jak również i na nasze wynagrodzenie za wykonywaną pracę. 

Co może zyskać pracodawca wybierając naszą agencję pracy Szczecin?

Współpraca z naszą agencją to przede szereg płynących z tego tytułu korzyści, jakie na pewno warto mieć na uwadze. To, co stanowi priorytet, to przede wszystkim możliwość szybkiego pozyskania pracownika. Nie trzeba samodzielnie przeprowadzać rekrutacji, wystawiać ogłoszeń, tracić czasu na poszukiwania. Firma zleca naszej agencji zapotrzebowanie na pracowników, my ich po prostu wybieramy, selekcjonujemy i oferujemy tych najlepszych. Oczywiście ogromną zaletą jest także brak konieczności dbania o sprawy kadrowo – płacowe. Nie ma potrzeby posiadania działu kadr w firmie, by można było funkcjonować i mieć oddane na poszczególnych stanowiskach pracy osoby. I oczywiście na sam koniec, warto także zaznaczyć fakt, że z agencją pracy zdecydowanie łatwiej jest zatrudnić pracowników zagranicznych

Agencja zatrudnienia Szczecin – co otrzyma pracownik dzięki współpracy z nami?

Wybierając naszą agencję można otrzymać elastyczne godziny pracy, możliwość dorobienia dodatkowych pieniędzy, uzyskanie szybkiego procesu samej rekrutacji, a do tego szansę na otrzymanie pracy niemal natychmiast. Bez wątpienia dużą zaletą jest także i to, że nasza agencja skierowana jest do szerokiej grupy odbiorców, począwszy od studentów i uczniów, przez osoby zaczynające karierę zawodową lub powracające na rynek pracy, po ludzi mających problemy z zatrudnieniem i seniorów. 

agencja pracy szczecin

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Małgorzata Wiśniewska
Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: malgorzata@apsprofit.pl


Agencja pracy Szczecin
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 226

Tagi: agencja pracy tymczasowej Szczecin, agencja zatrudnienia Szczecinpośrednictwo pracy Szczecin

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.