Pracownicy z Ukrainy Poznań

Nasza firma APS PROFIT POLSKA od wielu lat działa w szerokim zakresie na rynku pośrednictwa pracy,  zatrudnienia, outsourcingu usług.

Oferujemy usługi takie, jak:

  • Leasing pracowników tymczasowych krajowych na terytorium całego kraju.
  • Rekrutacja oraz leasing pracowniczy dla pracodawców zagranicznych.
  • Rekrutacja oraz leasing pracowników ze Wschodu (Ukraina, Mołdawia, Gruzja, Armenia, Białoruś) na terytorium Polski.
  • Rekrutacja oraz leasing pracowników z Azji (Filipiny, Indonezja, Wietnam, Bangladesz, Nepal, Sri Lanka, Indie).
  • Outsourcing płacowy
  • Usługi księgowo/kadrowe

Dzięki naszym specjalistycznym usługom przedsiębiorcy oszczędzają cenny czas jak i pieniądze. Poszukujący pracy z kolei trafiają do najlepszych miejsc.

Kierujemy się profesjonalizmem, terminowością, ścisłym dialogiem z klientami, precyzją w działaniu. Cechy te obrazuje trójkolorowe logo APS PROFIT.

Pracownicy z Ukrainy Poznań

Zawsze stosujemy indywidualne podejście do każdego klienta.

Działamy na rzecz polskich i zagranicznych przedsiębiorstw w największych miastach w Polsce. Pracujemy dla najlepszych. Obie strony są zawsze zadowolone – dlatego działamy z powodzeniem od dawna.

Twoja firma potrzebuje w Poznaniu pracownika z Ukrainy? 

Dzięki doświadczeniu i wiedzy działamy sprawnie i bardzo szybko. Zespół tworzą specjaliści od zarządzania zasobami ludzkimi (HR).

Specjalizujemy się zwłaszcza w poszukiwaniu najlepszych pracowników z Ukrainy. 

W zależności od kluczowych potrzeb Twojej firmy, znajdziemy robotnika lub też certyfikowanego specjalistę z Ukrainy, pracownika tymczasowego lub na stałe, kobietę lub mężczyznę.

Szukamy wśród Ukraińców fachowców wszystkich szczebli – w tym także menadżerów.  

Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Zajmiemy się dosłownie wszystkim za Ciebie.

Twojemu nowemu pracownikowi znajdziemy nawet zakwaterowanie w Poznaniu i zapoznamy z topografią miasta. Wszystko od A do Z. To nasza praca dla Twojej Firmy.

Zatrudnienie pracownika z Ukrainy w Poznaniu – pomożemy we wszystkim 

Pomożemy przeanalizować potrzeby firmy, znajdziemy najlepszego, godnego zaufania pracownika z Ukrainy. Pomożemy mu przygotować się do pracy dla Ciebie – otrzyma pakiet niezbędnych informacji o Twojej firmie, zasadach w niej panujących, szczegółach nowego stanowiska pracy.

Zawiłości księgowe, urzędowe procedury?

To już nie Twój problem! Przebrniemy z łatwością przez zawiłe urzędowe procedury i całą papierologię – za Ciebie! Zajmiemy się tłumaczeniem dokumentów, załączników, zaświadczeń, zezwoleń. Weźmiemy na siebie sprawy księgowości, kadr i płac.

Dzięki temu – zaoszczędzisz mnóstwo cennego czasu. Zaoszczędzisz też na kosztach – bo jeśli my zajmujemy się wszystkim szybko i sprawnie – nie potrzebujesz w przedsiębiorstwie osobnego działu HR i działu kadrowo – księgowego. 

Na naszej stronie są dostępne on-line wszystkie podstawowe informacje. Jeśli już dokonałeś wyboru – zadzwoń do nas. Od razu od tej chwili nasz pracownik zajmie się już wszystkim od początku do końca.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy Poznań


Pracownicy z Ukrainy Poznań
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 47

Tagi : pracownicy z ukrainy pracownik z ukrainy pracownicy z ukrainy agencja pracy rekrutacja pracowników z ukrainy pracownicy z ukrainy do pracy w rolnictwie rekrutacja pracownikow z ukrainy pracownicy sezonowi z ukrainy pracownicy ukraina leasing pracowników z ukrainy cena agencja pracy pracownicy z ukrainy agencja pracownicy z ukrainy pracownicy budowlani z ukrainy wynajem pracowników z ukrainy leasing pracowników z ukrainy pracownicy z ukrainy na budowę agencja pośrednictwa pracy pracownicy z ukrainy agencja pracowników z ukrainy agencja pracy tymczasowej pracownicy z ukrainy agencja rekrutacja pracowników z ukrainy agencja zatrudnienia pracowników z ukrainy pracownicy na budowe z ukrainy pracownicy z ukrainy agencja pracownicy z ukrainy pośrednictwo pracownicy z ukrainy rolnictwo

Skuteczne pozycjonowanie zapewnia SEO Wild Moose Poznań

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.