Pracownicy z Ukrainy podkarpackie

Ilość potrzebnych pracowników wciąż wzrasta, a ludzi do pracy brak. Sytuacja w Polsce nie napawa optymizmem, gdyż jak wiadomo duży odsetek Polaków wyjeżdża do naszych zachodnich sąsiadów w poszukiwaniu lepszego życia, większych zarobków. Bez wątpienia pracownicy z Ukrainy są więc taką grupą osób, która w dużej mierze ratuje naszą polską gospodarkę. Jako agencja pracy tymczasowej, oferujemy pomoc przedsiębiorcom w znalezieniu dla firmy odpowiedniej kadry pracowników na konkretne stanowiska?

Dlaczego nasza agencja pracy tymczasowej?

Nasza agencja pracy tymczasowej, to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która posiada wiedzę i doświadczenie, aby móc w pełni sprostać Waszym potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom. Jesteśmy tutaj po to, by móc podjąć się realizacji każdego niemal zlecenia. Jesteśmy dla pracodawców mających małe firmy, jak również i dla tych, którzy prowadzą duże biznesy. Zatrudniamy najlepszych pracowników, posiadamy szeroką bazę dostępnych osób chętnych do pracy z Ukrainy, jesteśmy w pełni na życzenie naszych klientów. Bez względu na to, czy szukasz pracownika na kilka dni, tygodni czy też miesięcy, my oferujemy Tobie pomoc w znalezieniu konkretnych ludzi na odpowiednie stanowiska, adekwatnie do ich umiejętności, kwalifikacji i wykształcenia. 

Gdzie brakuje rąk do pracy?

Głównymi branżami, w których brakuje rąk do pracy są handel, praca na produkcji, praca w firmach kurierskich czy przy sprzątaniu. Spora część osób zatrudniona jest także w branży budowlanej i w firmach ochroniarskich. Tak naprawdę na przestrzeni lat wiele się w tej kwestii zmieniło. Kiedy pierwszy raz spora część Ukraińców przywędrowała do Polski, większość pracowała przy wyładunku towaru w sklepach lub przy maszynach na halach produkcyjnych. W tej chwili osoby te zatrudnione są na wielu stanowiskach i w różnorodnych branżach. Można uzyskać pracowników zarówno dla podstawowych prac, w których nie wymagane są większe umiejętności, ale również i dla firm, gdzie pracownicy potrzebują konkretnych kwalifikacji. Jedno jest pewne – bez względu na to, gdzie potrzebujecie kadry z Ukrainy, my odpowiednie osoby jesteśmy w stanie dla Was znaleźć.

Jesteśmy przekonani o tym, że nasza firma to najlepszy wybór absolutnie dla wszystkich. Świadczymy swoje usługi na najwyższym poziomie. Jesteśmy dla naszych klientów w pełni. Działamy tak, aby móc sprostać potrzebom najbardziej nawet wymagających przedsiębiorców. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy podkarpackie


Pracownicy z Ukrainy podkarpackie
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 45

Tagi : pracownicy z Ukrainy Małopolska , Małopolska pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.