Pracownicy z Ukrainy Małopolska

Każdy pracodawca, który boryka się z brakiem personelu może skorzystać z pomocy naszej agencji, która jest pomocnym narzędziem w sprawach rekrutacji pracowników tymczasowych. Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku, jesteśmy gotowi zrealizować każde powierzone nam zadanie. Posiadamy bogatą bazę pracowników z Ukrainy, którzy są w stanie sprostać potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom absolutnie wszystkich przedsiębiorców.

Bogata baza pracowników

Jednym z kluczowych elementów, który przemawia za tym, aby wybrać właśnie naszą agencję pośrednictwa pracy jest bogata baza pracowników z Ukrainy. W tej chwili w Polsce największe braki w kadrze widoczne są w branży produkcyjnej i w branży handlowej. My posiadamy pracowników o różnych kwalifikacjach i umiejętnościach. Dysponujemy gronem osób z Ukrainy, którzy są w stanie podjąć się prostych prac, jak również i bardziej zaawansowanych zadań wymagających stosownego wykształcenia.

Szybkie działanie – zadowolenie klienta

To, co na pewno wyróżnia nas na rynku – to szybkość działania. Jesteśmy niezawodni, precyzyjni i szybcy w swoim działaniu. Ty zgłaszasz do nas zapotrzebowanie na pracowników, my od razu zabieramy się do pracy. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby każdy przedsiębiorca otrzymał jak najlepszą kadrę pracowników z Ukrainy do swojej firmy. Wiemy, jak cenny jest czas, dlatego też robimy, co w naszej mocy, by działać szybko i z efektem dla każdej ze stron. 

Dlaczego nasza agencja pracy?

Jako agencja pracy tymczasowej, oferujemy najlepsze usługi, na najwyższym poziomie. Z nami współpraca z pewnością będzie w pełni udana, z zadowoleniem dla każdej ze stron. My poszukujemy pracowników dla firm, dajemy pracę ludziom z Ukrainy, a do tego sami mamy możliwość zarobku i dalszego rozwoju. Jesteśmy bezkonkurencyjni na rynku. Nie ma dla nas zadań, których realizacji balibyśmy się podjąć. Działamy zarówno w sektorze małych firm, jak również i dla dużych działalności oraz spółek. Dla nas priorytetem jest klient i dlatego też naszym zadaniem jest dać mu to wszystko, co dla niego właśnie jest najlepsze. 

Jesteśmy firmą, która od wielu już lat pomaga klientom biznesowym w rekrutacji pracowników tymczasowych do pracy sezonowej w ich firmie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielkim to dla wielu przedsiębiorstw może być problemem, dlatego też działamy jak najlepiej, , aby każdemu z Was pomóc.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl
Pracownicy z Ukrainy Małopolska


Pracownicy z Ukrainy Małopolska
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 50

Tagi : pracownicy z Ukrainy Małopolska , Małopolska pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.