Pracownicy z Ukrainy lubuskie

Każda firma, która potrzebuje pracowników tymczasowych z Ukrainy, może skorzystać z wachlarza naszych usług. Jesteśmy agencją pracy, która działa na rynku na najwyższym poziomie, będąc w pełni do dyspozycji naszych odbiorców. Swoje usługi świadczymy dla pracodawców, którzy szukają rąk do pracy, a sami nie chcą lub nie mogą zająć się rekrutacją. 

Dlaczego nasza agencja pracy?

Wiadomo, iż celem każdej agencji jest pomoc pracodawcom w znalezieniu dla nich odpowiednich pracowników do konkretnego zlecenia czy danego rodzaju pracy. Chcąc więc sprostać Waszym potrzebom, jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji. Oferujemy kompleksowe usługi związane z rekrutacją pracowników i ich zatrudnianiem. Wy tylko stawiacie przed nami swoje oczekiwania. Podpisujemy umowę i otrzymujemy od Was wynagrodzenie. Wszystkim innym zajmujemy się sami. Jeśli nie posiadacie działu rekrutacji lub nie macie czasu na to, by samodzielnie ją przeprowadzić – jesteśmy do Waszej dyspozycji. Działamy na rynku w pełni profesjonalnie, mamy ugruntowaną pozycję, zadowolonych odbiorców, pozytywne opinie. Pomagamy przedsiębiorcom zaoszczędzić im ich czas. Może więc i Ty dołączysz do naszego grona?

Dla kogo skierowana jest nasza agencja?

Dla wszystkich pracodawców, którzy potrzebują tymczasowych pracowników. Bardzo często zdarza się tak, że dana branża ma zapotrzebowanie na dodatkowy personel w konkretnym okresie czy przy odpowiednim zamówieniu. Nasza agencja pracy tymczasowej oferuje więc pomoc w znalezieniu odpowiedniej ilości pracowników z konkretnym wykształceniem i umiejętnościami. Wy stawiacie nam oczekiwania – my realizujemy nawet te najbardziej trudne zadania. Jeśli więc jesteś przedsiębiorcą, który pracuje na terenie województwa Lubuskiego, jesteśmy w pełni do Twojej dyspozycji. My posiadamy w swojej bazie szereg osób z Ukrainy, które niemal od razu są gotowe do podjęcia pracy. Dopasowujemy więc ich umiejętności do konkretnych stanowisk, dając Wam gotową kadrę pracowników, jaka na pewno spełni Wasze oczekiwania, wymagania i potrzeby. Osoby te są chętne do pracy na zmiany, pracują na nadgodzinach, podejmują się pracy w najtrudniejszych nawet warunkach. Są pracowite i zaangażowane. 

Nasza agencja pracy to miejsce, z jakim warto współpracować i które jest w stanie zagwarantować każdemu z klientów najwyższą jakość usług i pełne zadowolenie. Zapraszamy więc bardzo serdecznie do współpracy. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy lubuskie


Pracownicy z Ukrainy lubuskie
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 40

Tagi : pracownicy z Ukrainy lubuskie,
lubuskie pracownicy z ukrainy ,

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.