Pracownicy z Ukrainy lubuskie

Agencja działająca na najwyższym poziomie, z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem. Firma, która stawia na jakość, na precyzję i na spełnienie potrzeb swoich klientów. Doskonale wiemy, jak trudna w chwili obecnej jest sytuacja na rynku. Brakuje rąk do pracy i wielu przedsiębiorców nie ma jak prowadzić działalności. Pracownicy z Ukrainy stanowią więc tutaj jedyną deskę ratunku, by być pomocnym rozwiązaniem dla gospodarki naszego kraju. Jeśli więc i Ty potrzebujesz naszej pomocy – zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu.

Precyzja dopasowania pracowników

To, co na pewno przemawia za tym, aby wybrać naszą firmę – to precyzja w dopasowywaniu pracowników do potrzeb poszczególnych klientów. Posiadamy bardzo szeroką bazę kandydatów, którzy mogą być idealnie dopasowani do potrzeb, oczekiwań i wymagań absolutnie wszystkich klientów. Stawiając na nas można przede wszystkim otrzymać szybkość działania. Jeśli decydujesz się wybrać naszą firmę – działamy od razu. Dajemy tym samym Tobie pełną gwarancję satysfakcji, bowiem wiemy, iż wybierając naszą firmę – otrzymasz to wszystko, co najlepsze. 

Odpowiednia kadra pracowników

To, co na pewno przemawia za wyborem naszej agencji pracy, to bardzo dobra kadra pracowników. Zatrudniamy w naszych szeregach osoby z odpowiednimi kwalifikacjami, którzy są w stanie stanąć na wysokości zadania, aby móc sprostać naszym potrzebom. Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie. Każdego traktujemy, jako klienta priorytetowego. Mamy w swojej bazie kandydatów z każdej branży. Posiadamy zweryfikowane osoby, które są dopasowane do danych firm. To, co jest ważne i istotne – to minimum przy tym formalności. 

Jak wygląda współpraca z naszą agencją?

Jeśli poszukujecie odpowiedniej osoby na dane stanowisko, my jesteśmy do Waszej dyspozycji. Musicie określić swoje potrzeby, a my w ramach sporządzonej umowy, od razu ją realizujemy. Wy nie zajmujecie się żadną dokumentacją, nie zatrudniacie pracowników, nie rozliczacie ich. W ramach umowy dokonujecie płatności naszej agencji, a my sami zajmujemy się dosłownie wszystkim. Zatrudniamy pracowników, sporządzamy umowę, tłumaczymy dokumenty dla pracowników z Ukrainy, wypłacamy im wynagrodzenie. 

Jeśli pełna satysfakcja, zadowolenie i szereg płynących korzyści – jesteśmy do Waszej dyspozycji. Działamy prężnie, szybko i skutecznie, co widoczne jest w efektach naszej pracy. Mamy więc nadzieję, iż wchodząc z nami we współpracę, będziemy w stanie zagwarantować Wam taką jakość usług, jaka jest dla nas wszystkich priorytetem. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy lubuskie


Pracownicy z Ukrainy lubuskie
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 40

Tagi : pracownicy z Ukrainy lubuskie,
lubuskie pracownicy z ukrainy ,

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.