Pracownicy z Ukrainy Gorzów Wielkopolski

Firma APS PROFIT POLSKA oferuje wartościowe usługi dla pracodawców oraz dla osób poszukujących nowej, dobrej pracy:

  • Rekrutacja oraz leasing pracowników z Ukrainy na terytorium Polski.
  • Rekrutacja oraz leasing pracowników z Azji.
  • Outsourcing płacowy.
  • Usługi księgowo/kadrowe.
  • Leasing pracowników tymczasowych krajowych na terytorium Polski.

Twoja firma w Gorzowie potrzebuje pracownika z Ukrainy? 

Pomożemy przeanalizować aktualne i przyszłe potrzeby firmy. Znajdziemy robotnika, wykwalifikowanego specjalistę lub nawet menadżera z uznanym dyplomem. Dzięki naszej wiedzy możemy pomóc Twojemu przedsiębiorstwu dosłownie we wszystkim, w całym procesie rekrutacji.

Dobierzemy najlepszego pracownika na każde stanowisko – wedle potrzeb Twojej firmy.

Działamy na najwyższych obrotach.

Zaufały nam największe firmy.

Zatrudnienie pracownika z Gorzowie – pomożemy we wszystkim 

Pracownicy z Ukrainy są przez polskie firmy bardzo cenieni i poszukiwani, zwłaszcza w ostatnich latach, przy deficytach rodzimych specjalistów. Udowodnili swoją wysoką wartość dla przedsiębiorstw w Polsce i krajach ościennych.

W naszej firmie APS PROFIT POLSKA mamy fachowców od spraw rekrutacyjnych i urzędowych, przebrniemy przez wszystkie papiery i procedury. Nie ma problemu z przetłumaczeniem wszelkich dokumentów, formularzy, załączników, certyfikatów.

Jeśli Twoja firma nie ma odrębnych działów HR, kadr i księgowości- bierzemy to wszystko na siebie. Ty dzięki temu zaoszczędzisz czas i oczywiście pieniądze, bo działamy fachowo, dokładnie i szybko.

Nasza zasada to zawsze indywidualne  podejście do każdego z klientów.

Cel to zawsze zadowolenie obu stron – pracodawców i pozyskanych dla nich nowych, najlepszych pracowników. 

Nasz sposób działania: precyzja, współpraca, terminowość i profesjonalizm. Do tego nawiązuje wprost nasz trójkolorowy znak firmowy.

Pracownicy z Ukrainy Gdańsk

Nowy pracownik może mieć załatwione przez APS PROFIT POLSKA zakwaterowanie w Gorzowie – w razie potrzeby. Obowiązkowo przygotujemy go do nowej pracy. Przekażemy najważniejsze informacje o Twoim przedsiębiorstwie, o wymaganiach i regułach obowiązujących na nowym stanowisku pracy. Zapoznamy go nawet z topografią Gorzowa – wiemy przecież, że nie jest łatwo w obcym mieście. 

Gwarantujemy, że jako przedsiębiorca otrzymasz od nas najbardziej kompletną usługę. Dokładnie taką, jakiej potrzebujesz.

Telefon do nas i masz wszystko gotowe!

Na naszej stronie internetowej zamieszczamy wiele niezbędnych informacji. Sprawdź szczegółowo w czym możemy pomóc i zadzwoń do nas. Odtąd – jeśli potrzebujesz w Gorzowie pracownika z Ukrainy – masz już właściwie wszystko załatwione.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy Gorzów


Pracownicy z Ukrainy Gorzów
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 38

Tagi : pracownicy z Ukrainy Gorzów, Gorzów pracownicy z Ukrainy,

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.