Pracownicy z Ukrainy Gdańsk

Agencja APS Profit Polska zajmuje się szerokim wachlarzem usług rekrutacyjnych. Dla Gdańskich firm poszukujemy najlepszych pracowników z kraju i zagranicy. Robimy to w sposób profesjonalny od bardzo wielu lat. Mamy tysiące zadowolonych klientów: pracodawców i pracowników. Dbamy, aby obie strony były zawsze zadowolone. Klienci doceniają bogactwo naszych ofert i solidność działania.

Pracownicy z Ukrainy są cenni dla przedsiębiorców w całej Polsce.

Oferujemy kompleksową opiekę przez cały okres rekrutacji do nowej pracy. Załatwiamy zawiłe urzędowe formalności, tłumaczymy dokumenty, zaświadczenia, załączniki, dyplomy czy formularze. 

Bierzemy na siebie całość spraw kadrowych, organizacyjnych, urzędowych i płacowych. Duże doświadczenie APS Profit Polska sprawia, że to nie sprawia nam żadnych trudności.

Logo naszej firmy składa się z 3 kolorów, symbolizują one wartości nieodłącznie związane z jakością naszej pracy:

– Kolor żółty – precyzja /wysoką jakość i terminowość dla klientów/

– Kolor niebieski – współpraca i wyłącznie profesjonalne rozwiązania.

– Kolor czerwony – bliskość i dialog z klientami.

Szukasz w Gdańsku pracownika z Ukrainy? Świetnie –  teraz załatwimy wszystko za Ciebie.

Dokładnie tak jest- nasi świetnie dobrani, doświadczeni specjaliści są właśnie po to, by zająć się wszystkim od A do Z, jeśli tylko poszukujesz dobrego pracownika z Ukrainy w Gdańsku.

Załatwimy dla Twojego przedsiębiorstwa solidnego pracownika z Ukrainy na stałe lub tymczasowego – zależnie od aktualnych potrzeb firmy.

Potem- po znalezieniu pracownika pomożemy mu nawet przygotować się jak najlepiej do pracy u Ciebie. Dostanie od nas komplet niezbędnych informacji o swoim nowym pracodawcy. 

Ponadto dla Twojego nowego ukraińskiego pracownika załatwimy zakwaterowanie w Gdańsku. Już niczym nie musisz się martwić!

Czemu Agencja APS Profit?

Dokładamy starań, by trudne poszukiwanie pracy w obcym kraju, bez znajomości języka, urzędowych procedur, topografii Gdańska było dla pracowników z Ukrainy bardzo łatwe.

Znajdujemy pracowników dla gdańskich przedsiębiorców na stanowiska różnych szczebli- wykwalifikowanych specjalistów, kierowników, menadżerów, robotników, rzemieślników. Znajdziemy pracę dla każdego chętnego, dla kobiet i dla mężczyzn.

Współpracujemy z solidnymi, godnymi zaufania pracownikami. Wielu z nich to certyfikowani specjaliści w swoich dziedzinach. 

Takie podchodzimy do naszych zadań, ponieważ to gwarantuje zadowolenie obu stron.

Stosujemy indywidualne podejście do każdego

To podstawa naszego sukcesu. To bardzo ważne. 

Bez Twojego sukcesu nie będzie naszego

Tak to działa.

Działamy bardzo szybko.

Jeśli trafiłeś na naszą stronę- przejrzyj oferty, wszystkie podstawowe informacje są dostępne on-line. Potem najlepiej skontaktuj się z naszym biurem. Doświadczony pracownik zajmie się wszystkim od początku do końca.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy Gdańsk


Pracownicy z Ukrainy Gdańsk
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 42

Tagi : pracownicy z Ukrainy Gdańsk, Gdańsk pracownicy z Ukrainy,

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.