Pracownicy ze Wschodu - Zielona Góra

Poszukujesz niezawodnych i kompetentnych pracowników ze Wschodu w Zielonej Górze?

 

Skontaktuj się z Nami i zobacz co mamy do zaoferowania

E-mail: elena@apsprofit.pl

    tel. +48 503 589 200 

Jesteśmy agencją pracy specjalizującą się w rekrutacji pracowników ze wschodu dla przedsiębiorstw w Zielonej Górze i okolicach. Nasza oferta skierowana jest do pracodawców, którzy szukają wykwalifikowanej i rzetelnej siły roboczej, gotowej podjąć pracę na terenie Polski.

Działamy na rynku już od wielu lat i posiadamy bogate doświadczenie w rekrutacji pracowników z krajów wschodnich, takich jak Ukraina, Białoruś czy Rosja. Dzięki temu możemy zagwarantować Państwu wysoką jakość usług oraz dobrą znajomość specyfiki rynku pracy w Polsce i na wschodzie.

Wszystkie nasze usługi są dopasowane do indywidualnych potrzeb Państwa firmy, aby zapewnić jak najlepsze efekty i zadowolenie z naszej współpracy.

Zapewniamy również konkurencyjne ceny oraz pełne wsparcie naszych doradców rekrutacyjnych, którzy służą fachową radą i pomocą na każdym etapie współpracy.

Nasza agencja pracy posiada szeroką bazę danych z potencjalnymi kandydatami na pracowników. Dzięki temu możemy szybko i sprawnie zareagować na potrzeby Państwa firmy i zaproponować odpowiednich kandydatów.

Jako agencja pracy mamy również duże doświadczenie w procesie legalizacji pobytu i pracy pracowników z krajów spoza UE, w tym z krajów wschodnich. Znamy wszystkie formalności i wymagania administracyjne, dzięki czemu nasi klienci mogą skupić się na prowadzeniu swojego biznesu, a my zajmiemy się formalnościami.

Współpracując z nami, otrzymają Państwo wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają doświadczenie w różnych branżach, takich jak produkcja, budownictwo, gastronomia, logistyka czy opieka nad osobami starszymi. Nasi pracownicy są również elastyczni i gotowi do podjęcia pracy w różnych godzinach i na różnych stanowiskach.

Nasza agencja pracy zawsze stawia na jakość usług i zadowolenie klienta. Dlatego też każdego klienta traktujemy indywidualnie i dostosowujemy naszą ofertę do jego potrzeb. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacji, od wyszukiwania i selekcji kandydatów, po organizację transportu i zakwaterowania, aż po wdrożenie i szkolenia.

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na komunikację i transparentność. Regularnie informujemy naszych klientów o postępach w rekrutacji oraz udostępniamy raporty z postępów. Dzięki temu nasi klienci zawsze wiedzą, na jakim etapie znajduje się proces rekrutacji i mogą na bieżąco podejmować decyzje.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zaspokoi potrzeby Państwa firmy, a nasi pracownicy będą stanowić wartościowy zasób dla Państwa biznesu. Pracownicy z krajów wschodnich są cenieni za swoją wytrzymałość, sumienność i lojalność. Są to pracownicy, którzy chętnie podejmują wyzwania i są gotowi do pracy w różnych warunkach.

Wierzymy, że nasza oferta zadowoli Państwa oczekiwania, a nasi pracownicy będą stanowić wartościowy i niezbędny element w Państwa firmie. Zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami rekrutacyjnymi, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i przedstawią szczegóły naszej oferty.

Jeśli poszukują Państwo wykwalifikowanej siły roboczej ze wschodu, która z powodzeniem odnajdzie się na polskim rynku pracy, zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy szybką i profesjonalną rekrutację, dzięki której Państwa firma zyska wartościowych pracowników i osiągnie sukces na rynku.

Zapraszamy do kontaktu:

Artur Sawastian
Prezes Zarządu

Tel. +48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
Tel. kom. +48 503 14 66 30
E-mail: artur@apsprofit.pl
Olena Sorokopud
Kierownik Działu Rekrutacji – Pracownicy ze Wschodu
Tel. kom. +48 503 589 200
+48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
E-mail: elena@apsprofit.pl

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.