Pracownicy ze Wschodu - Opole

Poszukujesz niezawodnych i kompetentnych pracowników ze Wschodu w Opolu?

 

Skontaktuj się z Nami i zobacz co mamy do zaoferowania

E-mail: elena@apsprofit.pl

    tel. +48 503 589 200 

Jesteśmy agencją pracy specjalizującą się w rekrutacji pracowników z Europy Wschodniej dla firm zlokalizowanych w Opolu i okolicach. Nasza firma ma już wiele lat doświadczenia w branży i oferujemy kompleksowe usługi rekrutacyjne, aby pomóc pracodawcom znaleźć najlepszych kandydatów z Ukrainy, Białorusi, Rosji i innych krajów Europy Wschodniej.

Znamy realia rynku pracy i doskonale rozumiemy, jak trudno jest znaleźć odpowiednich pracowników. Dlatego oferujemy nasze wsparcie, aby pomóc Ci znaleźć najlepszych kandydatów na stanowiska, które masz do zaoferowania. Nasz zespół składa się z doświadczonych rekruterów, którzy dokładnie wiedzą, jak znaleźć kandydatów, którzy spełniają Twoje wymagania.

Współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami z różnych branż, w tym z budowlanki, gastronomii, przemysłu spożywczego i wielu innych. Wszyscy nasi kandydaci posiadają niezbędne umiejętności i doświadczenie w swoich dziedzinach, a także są bardzo motywowani do pracy.

Jeśli poszukujesz wykwalifikowanych pracowników z Europy Wschodniej, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć najlepszych kandydatów, którzy spełnią Twoje wymagania i będą idealnymi pracownikami dla Twojej firmy.

Nasza agencja pracy oferuje kompleksowe rozwiązania dla pracodawców z Opola i okolic, którzy potrzebują pracowników z Europy Wschodniej. Nasze usługi rekrutacyjne obejmują wiele branż i dziedzin, takich jak budowlanka, gastronomia, opieka nad osobami starszymi, przemysł spożywczy, produkcja, logistyka i wiele innych.

Współpracujemy tylko z najlepszymi kandydatami, którzy posiadają niezbędne kwalifikacje, doświadczenie i umiejętności. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy na temat rynku pracy w Europie Wschodniej, możemy pomóc Ci znaleźć najlepszych pracowników, którzy będą idealnie pasować do Twojej firmy.

Naszym celem jest zawsze znalezienie najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy i zapewnienie Ci spokoju ducha. Dlatego też nasz zespół jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci w każdym aspekcie procesu rekrutacji i zatrudnienia pracowników z Europy Wschodniej.

Jako agencja pracy, zawsze stawiamy na jakość naszych usług i zadowolenie klientów. Dlatego też, przedstawiamy tylko najlepszych kandydatów, którzy są dokładnie przeszkoleni i gotowi do pracy w Twojej firmie. Nasz zespół rekrutacyjny przeprowadza dogłębne analizy CV, rozmowy kwalifikacyjne oraz weryfikuje referencje, aby upewnić się, że przedstawiamy tylko najlepszych kandydatów.

Oprócz tego, zapewniamy naszym pracownikom pełne wsparcie i opiekę na każdym etapie procesu rekrutacji i zatrudnienia. Pracownicy, którzy zostaną zatrudnieni przez Twoją firmę, będą mieli stały kontakt z naszymi konsultantami, którzy będą monitorować ich postępy i dostarczać pomoc w przypadku jakichkolwiek problemów.

Jesteśmy zawsze dostępni dla naszych klientów, aby pomóc w każdym aspekcie procesu rekrutacji i zatrudnienia pracowników z Europy Wschodniej. Nasz zespół jest zawsze gotowy, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i udzielić Ci wszelkich niezbędnych informacji dotyczących rekrutacji pracowników zagranicznych.

Wierzymy, że nasza agencja pracy może pomóc Ci znaleźć najlepszych pracowników z Europy Wschodniej, którzy będą idealnie pasować do Twojej firmy. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy na temat rynku pracy w Europie Wschodniej, jesteśmy w stanie zapewnić Ci wyjątkowe rozwiązania, które pomogą Ci zaoszczędzić czas i pieniądze podczas rekrutacji pracowników zagranicznych.

Nie czekaj dłużej i skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć proces rekrutacji najlepszych pracowników dla Twojej firmy. Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc!

Zapraszamy do kontaktu:

Artur Sawastian
Prezes Zarządu

Tel. +48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
Tel. kom. +48 503 14 66 30
E-mail: artur@apsprofit.pl
Olena Sorokopud
Kierownik Działu Rekrutacji – Pracownicy ze Wschodu
Tel. kom. +48 503 589 200
+48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
E-mail: elena@apsprofit.pl

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.