Pracownicy ze Wschodu - Mińsk Mazowiecki

Poszukujesz niezawodnych i kompetentnych pracowników ze Wschodu w Mińsku Mazowieckim?

 

Skontaktuj się z Nami i zobacz co mamy do zaoferowania

E-mail: elena@apsprofit.pl

    tel. +48 503 589 200 

Jesteśmy agencją pracy specjalizującą się w rekrutacji pracowników ze wschodu dla pracodawców w Mińsku Mazowieckim i okolicach. Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w branży i oferuje profesjonalne usługi rekrutacyjne dla firm poszukujących pracowników z Ukrainy, Białorusi, Rosji i innych krajów wschodnich.

Nasza agencja zatrudnia wykwalifikowanych rekruterów, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat rynku pracy w krajach wschodnich oraz znajomość specyfiki poszczególnych branż. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie i szybko pozyskać odpowiednich kandydatów dla Państwa firmy.

Nasza agencja zapewnia Państwu pełne wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacji, od pierwszego kontaktu aż do podpisania umowy o pracę. Jesteśmy zawsze dostępni dla Państwa i służymy pomocą w każdej kwestii związanej z zatrudnianiem pracowników z krajów wschodnich.

Zapewniamy również konkurencyjne ceny za nasze usługi oraz szybki czas reakcji na Państwa potrzeby. Nasza agencja to gwarancja skutecznego i profesjonalnego pozyskania najlepszych pracowników dla Państwa firmy.

Nasza agencja specjalizuje się w rekrutacji pracowników z różnych branż, takich jak produkcja, logistyka, budownictwo, usługi gastronomiczne i wiele innych. Działamy na terenie Mińska Mazowieckiego oraz okolic, ale nasze usługi rekrutacyjne obejmują także cały kraj.

Współpracujemy tylko z wyselekcjonowanymi kandydatami, którzy posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w swoich dziedzinach. Przedstawiamy Państwu jedynie kandydatów, którzy spełniają Państwa wymagania dotyczące stanowiska pracy.

Zapewniamy Państwu pełne bezpieczeństwo i poufność danych, ponieważ dbamy o to, aby wszystkie informacje przekazywane przez naszych klientów oraz kandydatów były traktowane w sposób poufny i chronione zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Dzięki naszej agencji pracy zaoszczędzą Państwo czas i pieniądze, ponieważ zajmujemy się całym procesem rekrutacji pracowników z krajów wschodnich – od pozyskiwania kandydatów, przez przeprowadzenie wstępnych rozmów kwalifikacyjnych, aż po pomoc w załatwianiu formalności związanych z zatrudnieniem pracowników z zagranicy.

Nasze usługi są indywidualnie dostosowane do potrzeb każdej firmy, a proces rekrutacji jest przeprowadzany w sposób szybki i skuteczny. Oferujemy także pomoc w organizacji zakwaterowania dla pracowników, którzy przyjeżdżają do Polski, co pozwala na jeszcze łatwiejsze i szybsze zaangażowanie ich do pracy.

Nasza agencja pracy posiada duże doświadczenie w obsłudze firm z różnych branż, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania dla każdej z nich. Zaufało nam już wiele firm z Mińska Mazowieckiego i okolic, a nasi pracownicy odznaczają się wysoką jakością i zaangażowaniem w wykonywane zadania.

Jeśli poszukują Państwo pracowników z krajów wschodnich, którzy będą w stanie sprostać wymaganiom na danym stanowisku pracy i w pełni zaangażować się w wykonywanie swoich obowiązków, to nasza agencja pracy jest dla Państwa idealnym partnerem biznesowym.

Zapraszamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług rekrutacyjnych dla pracodawców poszukujących pracowników ze wschodu w Mińsku Mazowieckim i okolicach. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz przedstawimy naszą ofertę w sposób szczegółowy.

Zapraszamy do kontaktu:

Artur Sawastian
Prezes Zarządu

Tel. +48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
Tel. kom. +48 503 14 66 30
E-mail: artur@apsprofit.pl
Olena Sorokopud
Kierownik Działu Rekrutacji – Pracownicy ze Wschodu
Tel. kom. +48 503 589 200
+48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
E-mail: elena@apsprofit.pl

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.