Pracownicy ze Wschodu - mazowieckie

Poszukujesz niezawodnych i kompetentnych pracowników ze Wschodu w mazowieckiem?

 

Skontaktuj się z Nami i zobacz co mamy do zaoferowania

E-mail: elena@apsprofit.pl

    tel. +48 503 589 200 

Jesteśmy agencją pracy specjalizującą się w rekrutacji pracowników ze wschodu dla firm na terenie Mazowsza. Oferujemy nasze usługi dla pracodawców, którzy szukają wykwalifikowanej i pracowitej siły roboczej z Ukrainy, Białorusi i innych krajów wschodnich.

Ceny naszych usług są konkurencyjne, a koszty związane z zatrudnieniem pracowników są zdecydowanie niższe niż w przypadku rekrutacji pracowników lokalnych.

Jeśli jesteś pracodawcą poszukującym wykwalifikowanej siły roboczej, skontaktuj się z nami już dzisiaj i daj nam szansę pokazania, jak możemy pomóc Twojej firmie w osiągnięciu sukcesu.

Współpracując z nami, otrzymasz pełne wsparcie w procesie rekrutacji i zatrudnienia pracowników ze wschodu. Nasz zespół specjalistów w dziedzinie rekrutacji zna specyfikę rynku pracy wschodniego i potrafi dostosować się do wymagań naszych klientów. Dzięki temu możesz być pewien, że zyskasz dostęp do najlepszych kandydatów na rynku.

Dbamy o to, aby nasi pracownicy byli zmotywowani do pracy i gotowi do podjęcia wyzwań. Zatrudniamy ludzi, którzy są chętni do zdobywania nowych doświadczeń, rozwijania swoich umiejętności i pracowania w dynamicznym środowisku. W ten sposób zapewniamy, że nasi klienci otrzymują pracowników o wysokiej jakości, którzy w pełni spełniają ich wymagania.

Wierzymy, że nasza współpraca przyniesie Ci same korzyści, a Twoja firma zyska wykwalifikowanych i rzetelnych pracowników, którzy pomogą Ci osiągnąć sukces na rynku. Skontaktuj się z nami już dzisiaj, a nasi specjaliści przedstawią Ci ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Jako agencja pracy z wieloletnim doświadczeniem w branży, oferujemy nasze usługi dla firm z różnych sektorów i branż. Bez względu na to, czy prowadzisz firmę budowlaną, produkcyjną, czy usługową, możesz liczyć na nasze wsparcie w rekrutacji i zatrudnianiu pracowników ze wschodu.

W naszej pracy kładziemy duży nacisk na jakość i skuteczność procesu rekrutacji. Staramy się poznać dokładnie wymagania naszych klientów, aby móc zaproponować im najlepszych kandydatów. Nasz zespół rekrutacyjny działa szybko i efektywnie, dzięki czemu możemy dostarczyć pracowników w krótkim czasie.

Ponadto, nasza agencja pracy posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie w zakresie formalności związanych z zatrudnianiem pracowników ze wschodu. Znamy przepisy prawa pracy oraz procedury związane z legalnym zatrudnieniem pracowników zagranicznych. Dlatego też, możesz być spokojny, że wszelkie formalności związane z zatrudnieniem pracowników zostaną przez nas przeprowadzone w sposób rzetelny i zgodny z przepisami.

Nasza agencja pracy jest również odpowiedzialna za organizację transportu dla pracowników z miejsca zamieszkania do miejsca pracy. Dzięki temu, Twoi pracownicy nie muszą martwić się o dojazd, a Ty możesz skupić się na prowadzeniu swojego biznesu.

Jeśli szukasz wykwalifikowanej i zaangażowanej siły roboczej z zagranicy, skontaktuj się z nami. Gwarantujemy, że będziemy działać w sposób profesjonalny i skuteczny, aby znaleźć dla Ciebie najlepszych pracowników ze wschodu.

Zapraszamy do kontaktu:

Artur Sawastian
Prezes Zarządu

Tel. +48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
Tel. kom. +48 503 14 66 30
E-mail: artur@apsprofit.pl
Olena Sorokopud
Kierownik Działu Rekrutacji – Pracownicy ze Wschodu
Tel. kom. +48 503 589 200
+48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
E-mail: elena@apsprofit.pl

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.