Pracownicy ze Wschodu - Koszalin

Poszukujesz niezawodnych i kompetentnych pracowników ze Wschodu w Koszalinie?

 

Skontaktuj się z Nami i zobacz co mamy do zaoferowania

E-mail: elena@apsprofit.pl

    tel. +48 503 589 200 

Jesteśmy agencją pracy specjalizującą się w rekrutacji pracowników z Europy Wschodniej dla firm z Koszalina i okolic. Oferujemy wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, które pozwalają na znalezienie idealnych kandydatów dla Państwa firmy.

Nasza agencja posiada bogate doświadczenie w rekrutowaniu pracowników z Ukrainy, Białorusi, Rosji i innych krajów Wschodniej Europy. Dzięki naszej wiedzy i umiejętnościom, możemy zaoferować Państwu najlepsze rozwiązania rekrutacyjne, które pozwolą na znalezienie odpowiednich pracowników dla Państwa firmy.

Nasze usługi rekrutacyjne są oparte na dokładnej analizie wymagań stawianych przez Państwa firmę. Dzięki temu możemy zapewnić, że każdy kandydat, który przedstawimy Państwu, będzie spełniał wszystkie wymagania dotyczące umiejętności, doświadczenia oraz motywacji do pracy.

Jesteśmy przekonani, że nasza agencja pracy to najlepszy wybór dla firm poszukujących pracowników z Europy Wschodniej w Koszalinie i okolicach. Oferujemy kompleksowe usługi rekrutacyjne, które pozwalają na znalezienie najlepszych kandydatów dla Państwa firmy.

Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi agencjami rekrutacyjnymi na terenie Europy Wschodniej, co gwarantuje nam dostęp do najlepszych kandydatów. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają wiedzę i umiejętności niezbędne do skutecznego przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Dzięki naszej pomocy, Państwa firma może skorzystać z wykwalifikowanych pracowników z Europy Wschodniej, którzy posiadają nie tylko odpowiednie kwalifikacje zawodowe, ale również cechują się wysoką motywacją do pracy i chęcią rozwoju.

Oprócz usług rekrutacyjnych, oferujemy również szereg innych usług związanych z zatrudnianiem pracowników z Europy Wschodniej. Pomagamy w organizacji transportu i zakwaterowania dla pracowników, a także w uzyskaniu niezbędnej dokumentacji i formalności związanych z zatrudnieniem.

Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i uwagi ze strony naszych klientów, ponieważ uważamy, że tylko w ten sposób możemy zapewnić Państwu najwyższą jakość usług. Wierzymy, że nasza agencja pracy to najlepszy wybór dla firm poszukujących pracowników z Europy Wschodniej w Koszalinie i okolicach.

Chcemy zapewnić Państwu pełną satysfakcję z naszych usług, dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta. Nasz zespół specjalistów będzie się skrupulatnie przyglądał wymaganiom stawianym przez Państwa firmę, a następnie przygotuje najlepszą strategię rekrutacyjną.

Dzięki naszej pomocy, Państwa firma będzie mogła znaleźć najlepszych pracowników z Europy Wschodniej, którzy idealnie wpasują się w strukturę i potrzeby Państwa organizacji. Nasza agencja pracy jest skutecznym narzędziem do pozyskiwania pracowników w różnych branżach, takich jak: budownictwo, logistyka, przemysł spożywczy czy produkcja.

Współpraca z naszą agencją to gwarancja oszczędności czasu i pieniędzy, ponieważ zajmujemy się całością procesu rekrutacji. Dzięki temu, Państwa firma może skupić się na swoich głównych celach biznesowych, a my zadbamy o znalezienie najlepszych pracowników.

Zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie współpracy, począwszy od analizy wymagań i potrzeb Państwa firmy, aż do finalnego wyboru najlepszego kandydata. Nasze usługi rekrutacyjne są dostępne w atrakcyjnych cenach, co stanowi dodatkową korzyść dla naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą agencją pracy, jeśli poszukują Państwo najlepszych pracowników z Europy Wschodniej w Koszalinie i okolicach. Jesteśmy przekonani, że z naszą pomocą, Państwa firma osiągnie sukces i osiągnie swoje cele biznesowe.

Zapraszamy do kontaktu:

Artur Sawastian
Prezes Zarządu

Tel. +48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
Tel. kom. +48 503 14 66 30
E-mail: artur@apsprofit.pl
Olena Sorokopud
Kierownik Działu Rekrutacji – Pracownicy ze Wschodu
Tel. kom. +48 503 589 200
+48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
E-mail: elena@apsprofit.pl

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.