Pracownicy ze Wschodu - Gorzów Wielkopolski

Poszukujesz niezawodnych i kompetentnych pracowników ze Wschodu w Gorzowie Wielkopolskim?

 

Skontaktuj się z Nami i zobacz co mamy do zaoferowania

E-mail: elena@apsprofit.pl

    tel. +48 503 589 200 

Jesteśmy agencją pracy specjalizującą się w rekrutacji pracowników ze wschodu dla firm w Gorzowie Wielkopolskim. Nasz zespół składa się z doświadczonych rekruterów, którzy posiadają wiedzę na temat rynku pracy i kultury biznesowej krajów wschodnich.

Jeśli szukacie wykwalifikowanej siły roboczej z Ukrainy, Białorusi, czy Rosji, to dobrze trafiliście. Zapewniamy kompleksową usługę rekrutacji, włączając w to wstępną selekcję kandydatów, organizację wyjazdów, a także doradztwo w sprawach formalnych i administracyjnych.

Współpracujemy z szeroką siecią partnerów na terenie krajów wschodnich, dzięki czemu możemy zapewnić dostęp do szerokiej bazy kandydatów o różnym doświadczeniu i kwalifikacjach. Zatrudniamy osoby na różne stanowiska, w tym na produkcji, magazynie, czy w usługach.

Naszym celem jest zapewnienie Wam najlepszych pracowników, którzy spełnią Wasze wymagania i potrzeby. Przykładamy dużą wagę do selekcji i weryfikacji kandydatów, aby zapewnić Wam wysoką jakość pracowników.

Zapraszamy do kontaktu, jeśli szukacie wykwalifikowanej siły roboczej z krajów wschodnich. Jesteśmy przekonani, że możemy pomóc Wam znaleźć najlepszych pracowników i osiągnąć sukces w Waszym biznesie.

Nasza agencja oferuje także pełne wsparcie w sprawach formalnych i administracyjnych związanych z zatrudnieniem pracowników z zagranicy. Pomożemy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wizami, zezwoleniami na pracę, a także w umowach o pracę.

Jesteśmy świadomi, że zatrudnienie pracowników z zagranicy może być związane z pewnymi trudnościami i komplikacjami. Dlatego oferujemy nasze doświadczenie i wiedzę, aby pomóc Wam w rozwiązaniu tych problemów i zapewnić Ci spokojną i bezproblemową współpracę z pracownikami z krajów wschodnich.

Nasza agencja gwarantuje także pełną poufność i bezpieczeństwo przetwarzania danych osobowych. Zapewniamy ochronę prywatności i poufności danych osobowych kandydatów, co jest bardzo ważne dla naszych klientów.

Jeśli zatem szukacie wykwalifikowanej siły roboczej z krajów wschodnich, która spełni Wasze wymagania i potrzeby, to zapraszamy do współpracy z nami. Działamy skutecznie i szybko, a nasze doświadczenie i wiedza pozwolą Wam znaleźć najlepszych pracowników.

Dla naszej agencji praca z klientami to nie tylko rekrutacja pracowników, ale także budowanie długotrwałych i korzystnych relacji biznesowych. Dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdego klienta i jego potrzeb.

Zapewniamy także stałe wsparcie naszych rekruterów w trakcie całego procesu zatrudnienia pracowników. Pomożemy w organizacji transportu, zakwaterowania, a także w dostosowaniu warunków pracy do potrzeb pracowników.

Zatrudnienie pracowników ze wschodu może być dla wielu firm szansą na rozwój i poszerzenie działalności. Dzięki naszym usługom, będziemy mogli pomóc Wam zrealizować te cele, zapewniając wysokiej jakości pracowników ze wschodu.

Z naszą agencją nie musisz martwić się o rekrutację pracowników, formalności związane z zatrudnieniem pracowników z zagranicy, czy też o związane z tym koszty. Współpraca z nami to gwarancja, że cały proces związany z zatrudnieniem pracowników z krajów wschodnich przebiegnie szybko, sprawnie i bezproblemowo.

Jesteśmy przekonani, że nasze usługi spełnią oczekiwania każdego pracodawcy poszukującego wykwalifikowanej siły roboczej z krajów wschodnich w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach. Zachęcamy do kontaktu z nami i skorzystania z naszych usług już dziś!

Zapraszamy do kontaktu:

Artur Sawastian
Prezes Zarządu

Tel. +48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
Tel. kom. +48 503 14 66 30
E-mail: artur@apsprofit.pl
Olena Sorokopud
Kierownik Działu Rekrutacji – Pracownicy ze Wschodu
Tel. kom. +48 503 589 200
+48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
E-mail: elena@apsprofit.pl

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.