Pracownicy z Ukrainy zachodniopomorskie

Twoja firma potrzebuje rąk do pracy w sezonie letnim? Otrzymałeś duże zlecenie, na które potrzebni są Tobie pracownicy tymczasowi? Nasza agencja pracy wychodzi w pełni naprzeciw Twoim oczekiwaniom, wymaganiom i potrzebom. Jesteśmy tutaj po to, aby pomóc każdemu z przedsiębiorców pozyskać do swojej firmy odpowiednią flotę pracowników, jakich do wykonania swojej pracy ci potrzebują. 

Pełen profesjonalizm i najwyższa jakość usług

Nasza agencja pracy działa w pełni profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku, zatrudniamy najlepszych specjalistów, cieszymy się dobrą renomą i opinią wśród naszych klientów. Działamy dla pracodawców, którym zależy na zatrudnieniu pracowników z Ukrainy. Dlaczego właśnie my? Bo jesteśmy najlepsi na rynku, bezkonkurencyjni i w pełni oddani swojej pracy. Do każdego przedsiębiorcy podchodzimy w pełni indywidualnie i zawsze staramy się dołożyć wszelkich starań, aby ten otrzymał pracowników, w pełni dostosowanych do swoich potrzeb i do warunków konkretnego zatrudnienia. 

Dlaczego warto wybrać pracowników z Ukrainy?

Na przestrzeni ostatnich lat, pracownicy z Ukrainy stanowią najczęściej wybieraną grupę osób do pracy w  wielu branżach i na różnych stanowiskach. Wynika to przede wszystkim z faktu, że takie osoby są w pełni dyspozycyjne, pracowite i zaangażowane w swoją pracę. Przyjeżdżają oni do Polski, bo chcą zarobić, dlatego też interesuje ich praca praktycznie wszędzie. Nie są dla nich problemem nadgodziny, praca na zmiany, trudne warunki. Są w stanie podjąć się praktycznie każdego zlecenia. Jeśli więc poszukujecie pracowników z Ukrainy, my takich właśnie jesteśmy w stanie Wam zapewnić. Stawiacie swoje oczekiwania, a my robimy wszystko, aby im sprostać.

Dopasowanie oferty dla pracodawców

To, co na pewno stanowi kluczowe znaczenie w przypadku współpracy z agencją, to indywidualne podejście do klienta i dopasowanie oferty pod jego potrzeby. Jeśli więc pracodawca potrzebuje pracowników silnych fizycznie do pracy w magazynie, takich otrzyma. Jeśli szuka ludzi z kwalifikacjami na maszyny produkcyjne, takich dostanie.

Jeśli działasz na terenie województwa Zachodniopomorskiego i potrzebujesz rąk do pracy, my świadczymy dla Ciebie najwyższą jakość usług. Oferujemy pracowników tymczasowych, załatwiamy wszelkie formalności i zajmujemy się opieką osób, które na Ciebie będą wykonywały dany zakres pracy. Jesteśmy tutaj po to, by spełniać Twoje potrzeby Drogi Przedsiębiorco.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy zachodniopomorskie


Pracownicy z Ukrainy zachodniopomorskie
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 35

Tagi : pracownicy z Ukrainy zachodniopomorskie,
zachodniopomorskie pracownicy z Ukrainy,

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.