Pracownicy z Ukrainy Wrocław

Masz nagłe zlecenie, do którego potrzebujesz na kilka tygodni pracowników – jesteśmy do Twojej dyspozycji. Chcesz zatrudnić na okres letni odpowiednią kadrę pracowników tymczasowych – jesteśmy dla Ciebie. Nasza agencja pracy tymczasowej to ludzie, którzy tworzą firmę stawiającą na owocną współprace i pełne zadowolenie obydwu stron. Wierzymy głęboko w to, że razem z nami, każdy z Was otrzyma do swojej firmy takich ludzi, którzy będą w stanie w pełni wywiązać się z powierzonego zadania.

Agencja pracy tymczasowej – dlaczego to dobry wybór?

Decydując się na konkretne rozwiązanie, rzeczą wiadomą jest fakt, iż każdemu zależy na tym, by wybrać jak najlepszą z dostępnych opcję, tak, aby dała ona pełne zadowolenie i maksymalną satysfakcję. Jeśli w grę wchodzi nasza agencja pracy tymczasowej, to jesteśmy pewni, iż lepiej nikt z Was nie mógł trafić. Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem i ogromną wiedzą. Posiadamy wykwalifikowaną i wyszkoloną kadrę pracowników, którzy są w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów. Nie spoczywamy na laurach, tylko stale się rozwijamy i dążymy do coraz to lepszych wyników. W swojej bazie posiadamy szeroką grupę pracowników, w tym z Ukrainy, na których to jest niezwykle duże zapotrzebowanie. Ty szukasz więc pracownika lub grupy pracowników, określasz nam swoje wymagania i oczekiwania względem takich osób, informujesz nas o pracy, jaką ci mają wykonać – my robimy resztę. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy, kto tylko zdecyduje się wybrać nas – otrzyma 100% pełnego zadowolenie. Bo obopólna korzyść to nasz priorytet.

Jak wygląda współpraca z naszą agencją?

Jeśli decydujecie się na naszą agencję, my gwarantujemy owocną, profesjonalną i najlepszą współpracę. Sami poszukujemy pracowników, wedle wytycznych, jakie nam dajecie. Zatrudniamy ich przez naszą firmę i oddelegowujemy do pracy u Was. Wy rozliczacie się nie z nimi, ale z nami. To my zajmujemy się całą papierologią, my płacimy za pracowników składki i wypłacamy im rozliczenie. Wy nie musicie martwić się absolutnie o nic. Pełnia wygody i komfortu absolutnie dla każdego? Jak najbardziej tak.

Zapraszamy więc każdego z Was do współpracy. Jesteśmy przekonani o tym, że wybór naszej agencji, to najlepsza opcja dla wszystkich przedsiębiorców. Takiej wygody i komfortu nie jest w stanie zagwarantować Wam nikt inny. Wy zlecacie nam zadanie i niemal od ręki otrzymujecie taką ilość osób, jaka w danej chwili jest Wam potrzebna. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

pracownicy z Ukrainy Wrocław


Pracownicy z Ukrainy Wrocław
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 39

Tagi : pracownicy z Ukrainy Wrocław,
Wrocław pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.