Pracownicy z Ukrainy Wielkopolska

Jesteś na tej stronie, a więc z pewnością szukasz pomocy w kwestii zatrudnienia w Polsce, prawda? Jesteśmy w pełni do Twojej dyspozycji, oferując Tobie najwyższą jakość usług, satysfakcję dokonanego wyboru i pełną skuteczność w postaci odpowiednio dopasowanej oferty. Nasz wachlarz usług kierujemy dla osób z Ukrainy, jak również i innych krajów Europy Wschodniej, którzy chcą podjąć się zatrudnienia w jednym z wielu miast województwa Wielkopolskiego.

Czym jest agencja pracy?

Agencja pracy to prywatna firma, która współpracuje z przedsiębiorcami poszukującymi pracowników i z osobami, które tej pracy szukają. Taką więc firmą jesteśmy również i my – agencja APS PROFIT, świadcząca kompleksowe usługi z tego właśnie zakresu. Jedną z dostępnych w naszej propozycji usług możliwością, jest zatrudnienie dla pracowników ze Wschodu, w tym przede wszystkim osób z Ukrainy. Posiadamy doświadczenie, mamy wiedzę, odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. To wszystko sprawia, że jesteśmy prawdziwymi mistrzami w dopasowywaniu ofert pod klientów, tak aby zapewnić osobom chcącym uzyskać zatrudnienie, jak najlepsze warunki pracy. 

Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy nasza agencja na pewno będzie dobrym wyborem, to jesteśmy przekonani o tym, że będziemy w stanie przekonać Cię o tym już na pierwszej wizycie. Do każdego klienta podchodzimy w pełni indywidualnie i robimy wszystko, by ten był w pełni zadowolony ze współpracy właśnie z naszą firmą. Wiemy, że Twoje zadowolenie to w dużej mierze nasz sukces, dlatego też jesteśmy dla Ciebie i świadczymy najwyższej jakości usługi. 

Jak wygląda współpraca z naszą agencją?

Będąc na naszej stronie, otrzymasz wszelkie podstawowe informacje odnośnie tego, kim jest i co oferuje nasza agencja pracy. Dzięki możliwościom usług online, będziesz mieć pełen dostęp do wszelkich możliwych ogłoszeń dotyczących pracy. Jeśli którekolwiek z nich wyda się Tobie atrakcyjne, zgłoś się do nas, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, by przeprowadzić pozytywnie cały etap rekrutacji i zatrudnienia na konkretnym stanowisku. A co w sytuacji, gdy żadne ogłoszenie nie spełnia Twoich oczekiwań lub zupełnie nie wiesz, jak się zabrać za efektywne znalezienie odpowiedniego? Zgłoś swoją kandydaturę, a my wszystko załatwimy za Ciebie.

Zapraszamy bardzo serdecznie do kontaktu. Mamy nadzieję, iż nasza oferta okaże się być bardzo dobrym wyborem, dzięki któremu szybko będziesz mógł podjąć pracę w Wielkopolsce. Jesteśmy po to, by pomóc Ci szybko, łatwo i z efektem przejść przez proces zatrudnienia w naszym kraju.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

pracownicy z Ukrainy Wielkopolska


Pracownicy z Ukrainy Wielkopolska
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 35

Tagi : pracownicy z Ukrainy Wielkopolska , Wielkopolska pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.