Pracownicy z Ukrainy Warszawa

Praca dla Ukraińców w Polsce to bez wątpienia szansa na to, by poprawić ich jakość życia, a także pomóc zyskać lepsze zarobki. Nasi wschodni sąsiedzi, niestety, ale mają bardzo wysoki poziom bezrobocia, co sprawia, że z chęcią decydują się oni na przyjazd do Polski, początkowo w celach zarobkowych, później również i po to, aby tu zamieszkać, założyć rodziny i żyć. 

Nasza agencja pracy oferuje więc pomoc zarówno samym osobom z Ukrainy w znalezieniu dla nich pracy, jak również i przedsiębiorcom, którym zależy na tym, by uzupełnić braki w kadrach. Działamy prężnie, szybko i skutecznie, bowiem wiemy, że zadowolenie każdej ze stron to priorytet, aby móc uzyskać to wszystko, co prowadzi do sukcesu naszej agencji. 

Zatrudnienie obcokrajowców – dobry wybór dla przedsiębiorstw

Bez wątpienia pracownicy z Ukrainy to jak najbardziej dobry wybór dla wszystkich przedsiębiorców. Osoby takie przyjeżdżając do Polski, są w pełni zaangażowani w swoją pracę. Zyskując zatrudnienie na konkretnych stanowiskach, dają z siebie 100%. Są sumienni, wytrwali i zawsze gotowi do pracy. Nie straszne są im nocne zmiany, z chęcią decydują się na pracę na nadgodziny, wybierają zatrudnienie w najtrudniejszych nawet warunkach. Każdy pracodawca, który decyduje się na obcokrajowca jako pracownika tymczasowego zatrudnionego przez naszą agencję, jest w pełni z tego tytułu zadowolony. 

Regulacje prawne

Z racji tego, że Ukraina nie należy do Unii Europejskiej, zatrudnienie pracowników w Polsce wymaga spełnienia odpowiednich kryteriów, przepisów oraz regulacji prawnych. Dotyczy to zarówno zakresu pracy, jak również okresu jej trwania. I choć sama procedura nie jest nadzwyczaj wymagająca i pracochłonna, jest obowiązkowa. Wymaga ona podjęcia określonych kroków i uzyskania odpowiednich dokumentów od konkretnych instytucji państwowych. W ramach współpracy z naszą agencją pracy tymczasowej, pracodawcy nie muszą martwić się zupełnie niczym. To my zajmujemy się przygotowywaniem dokumentów, my zlecamy ich tłumaczenie i zatrudniamy pracowników. Jesteśmy w stanie pomóc podmiotom w pozyskaniu pracowników z Ukrainy, dając tym samym oszczędność czasu i pieniędzy wielu przedsiębiorcom. 

Dlaczego nasza agencja?

Działamy na rynku od wielu już lat, mamy grono zadowolonych klientów i zrealizowaliśmy już setki projektów. W swojej bazie mamy tysiące kandydatów do pracy, zatrudniamy najlepszych specjalistów HR i robimy wszystko, by każda ze stron była w 100% zadowolona z wyboru właśnie naszej agencji. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy Warszawa


Pracownicy z Ukrainy Warszawa
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 85

Tagi : pracownicy z Ukrainy Warszawa,
Warszawa pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.