Pracownicy z Ukrainy warmińsko-mazurskie

W jaki sposób pozyskać pracowników z Ukrainy? Co zrobić, aby pracodawca otrzymał odpowiednią kadrę pracowników? Jak osoby ze wschodu mają podjąć pracę u polskiego pracodawcy? Tym wszystkim i wieloma innymi kwestiami zajmuje się nasza agencja pracy tymczasowej, która oferuje swoje usługi na terenie województwa Warmińsko – Mazurskiego. Jesteśmy prężnie działającą agencją, która robi wszystko, by spełnić potrzeby, oczekiwania i wymagania absolutnie wszystkich klientów. 

Dlaczego nasza agencja pracy tymczasowej

Wybierając naszą agencję pracy, otrzymać mogą Państwo najwyższą jakość świadczonych usług. Działamy szybko, prężnie i skutecznie. Jesteśmy do pełnej dyspozycji. Swoją ofertę kierujemy zarówno dla przedsiębiorców, jak również i dla osób poszukujących pracy, którzy chcą w Polsce uzyskać jak najlepsze zatrudnienie. Legalnie, na najwyższym poziomie, z pożądanym efektem każdej ze stron. Zdajemy sobie sprawę z tego, że takich agencji na rynku jest dziś coraz więcej. My robimy wszystko, aby pokazać i udowodnić, że nasza jest najlepszą absolutnie dla każdego. 

Najlepsza oferta dla pracodawców

Dla każdego pracodawcy, który szuka do swoich szeregów pracowników tymczasowych z Ukrainy, jesteśmy do dyspozycji. Dla przedsiębiorców, którzy nie mają własnego działu rekrutacji lub którzy z racji danego zlecenia potrzebują ludzi do konkretnych zadań. Dla właścicieli firm, którym zależy na oszczędności czasu, ale również i pieniędzy. Państwo się do nas zgłaszają, z nami podejmujecie współpracę, a my sami zajmujemy się już w pełni wszelkimi formalnościami. Prawda, że proste? 

Doskonały wybór dla pracowników z Ukrainy

Mamy również świadomość tego, że osoby z Ukrainy, które chcą podjąć się pracy w Polsce, nie zawsze potrafią odnaleźć się w obcym kraju i trudno jest im samodzielnie o pracę się starać. Wychodząc więc naprzeciw potrzebom pracowników z Ukrainy, zapraszamy bardzo serdecznie do naszej agencji. Znajdziemy dla Państwa pracę, przetłumaczymy dokumenty i zajmiemy się całą papierologią, oferując w pełni legalne, adekwatne do Państwa kwalifikacji i umiejętności zatrudnienie.

Jesteśmy przekonani o tym, że każdy z Państwa, kto zechce podjąć się współpracy właśnie z naszą agencją, będzie w pełni zadowolony z jakości świadczonych usług i naszego podejścia do pracy. Jesteśmy tutaj po to, by pomagać i wiemy doskonale, że nasze umiejętności, kwalifikacje i możliwości, mogą okazać się kluczowe absolutnie dla każdego z odbiorców naszych usług. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy warmińsko-mazurskie


Pracownicy z warmińsko-mazurskie
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 48 2

Tagi : pracownicy z Ukrainy warmińsko-mazurskie warmińsko-mazurskie pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.