Pracownicy z Ukrainy świętokrzyskie

Sytuacja polskich przedsiębiorstw nie zawsze jest kolorowa. Głównym w chwili obecnej problemem jest brak odpowiedniej kadry pracowników. Niestety, ale Polacy coraz częściej wyjeżdżają do pracy za granicę, co wiążę się z niemożliwością znalezienia ludzi do wykonywania określonych zadań w polskich przedsiębiorstwach. Na szczęście ludność z Ukrainy stanowi dla Polski bardzo duże wybawienie. Dla wielu firm pracownicy ci są ostatnią deską ratunku, by móc dalej się rozwijać i na rynku działać.

Agencja pracy tymczasowej – pomoc w znalezieniu pracowników

Nasza agencja pracy tymczasowej, to zespół ludzi pracujących na najwyższym poziomie, aby móc sprostać potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom absolutnie wszystkich klientów. Jesteśmy tutaj po to, aby dać pracodawcom możliwość wyboru odpowiedniej pomocy w pozyskiwaniu jak najlepszej kadry pracowniczej. Wśród dostępnych w ofercie usług, polecamy serdecznie personel tymczasowy z Ukrainy do pracy w wielu branżach i na różnych stanowiskach. Jeśli więc szukasz ludzi do zbioru jabłek w sadzie, brakuje Tobie rąk do pracy w supermarkecie lub Twoja firma budowlana wygrała duży kontrakt i potrzebuje na kilka miesięcy odpowiednich na to stanowisko ludzi – służymy w pełni naszą pomocą. 

Pracownicy z Ukrainy pomocą dla polskiej gospodarki

Bez wątpienia pracownicy z Ukrainy są pomocą dla polskiej gospodarki. Nie ma, co do tego żadnych wątpliwości. W Polsce brakuje Polaków, którzy byliby skłonni pracować w konkretnych miejscach, na określonych stanowiskach. Pracownicy z Ukrainy są zaś osobami chętnymi do każdego rodzaju pracy, bez względu na trudność warunków, pracę na zmiany czy konieczność pracowania w nadgodzinach. Każdy przedsiębiorca, który posiada w swoich szeregach osoby z Ukrainy, jest w pełni zadowolony z jakości ich usług.

Jak wygląda współpraca z naszą agencją?

Wybierając naszą agencję, wszystkie formalności załatwia się z nami. Podpisujemy umowę. Wy musicie określić swoje oczekiwania, my staramy się im sprostać, zgodnie z warunkami umowy. Poszukujemy konkretnych pracowników, zatrudniamy ich, delegujemy do konkretnej pracy. My wypłacamy wynagrodzenie i zajmujemy się kwestiami formalnymi.

Jeśli chcecie postawić na agencję pracy tymczasowej, która stawia na indywidualne podejście do klienta, która ceni sobie obopólne korzyści i robi wszystko, by znaleźć odpowiednią kadrę dla potrzeb konkretnych pracodawców – jesteśmy dla Was w pełni. 

 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy świętokrzyskie


Pracownicy z Ukrainy świętokrzyskie
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 59

Tagi : pracownicy z Ukrainy świętokrzyskie,
świętokrzyskie pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.