Pracownicy z Ukrainy śląskie

W dzisiejszych czasach bardzo duży problem stanowi brak kadry pracowników, która mogłaby wykonywać pracę na konkretnych stanowiskach. Główną tego przyczyną są wyjazdy Polaków za granicę. Wszystko to powoduje, że polska gospodarka jest w bardzo słabej kondycji i jedynie pracownicy z Ukrainy stanowią dla niej ostatnią deskę ratunku, by przedsiębiorstwa mogły dalej funkcjonować i na polskim rynku działać.

Wybór pracowników z Ukrainy poprzez agencję

Pracownicy z Ukrainy to dziś jedyna szansa na to, by móc dalej prowadzić firmę, rozwijać się i spełniać potrzeby swoich klientów. I w grę wchodzi tutaj zarówno branża handlowa, produkcyjna czy kurierska. Osoby z Ukrainy zatrudniane są na różne stanowiska i do wielu prac. Jeśli nie wiesz Drogi Pracodawco, jak takie osoby zatrudnić i obawiasz się całej tej papierologii, to z pewnością nasza pomoc okaże się być dla Ciebie kluczowa. Robimy wszystko, co w naszej mocy, by znaleźć dla Ciebie odpowiednich pracowników. Zajmujemy się całą dokumentacją, zatrudnianiem pracowników, kwestiami zdolności do pracy i uzyskania stosownych kwalifikacji. Jeśli więc najlepsza współpraca – to właśnie z naszą firmą.

Dlaczego pracownicy z Ukrainy to cenna kadra dla polskich firm?

Wśród pracowników różnych narodowości, z całą pewnością to właśnie ci z Ukrainy cenieni są wśród Polaków najbardziej. Wynika to przede wszystkim z faktu, że nasi wschodni sąsiedzi mają podobną kulturę i tradycję, posługują się również językiem słowiańskim, dobrze się w naszym kraju czują. To wszystko przekłada się na ich podejście do Polski, na pracowitość, zaangażowanie w powierzone im obowiązki. Są skłonni do pracy na każdym stanowisku adekwatnie do swoich umiejętności i kwalifikacji. Mogą pracować na zmiany i w warunkach nocnych. Nie straszne im żadne zlecone przez daną firmę prace.

Dlaczego warto podjąć współpracę z naszą firmą?

Nasza agencja pracy tymczasowej, to ludzie pełni profesji, doświadczenia i stosownej wiedzy, by móc świadczyć dla Państwa najwyższą jakość usług. Jesteśmy przekonani o tym, że nasza firma to doskonała opcja zarówno dla małych, jak również i dla dużych firm, którym zależy na odpowiedniej kadrze pracowników. Priorytetem jest dla nas spełniać potrzeby klientów. 

Jesteśmy przekonani o tym, że nasza pomoc dla wielu przedsiębiorców może okazać się kluczowa. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby zapewnić pracodawcom jak najwyższą jakość usług i jednocześnie możliwość uzyskania odpowiedniej dla swojej firmy kadry pracowników.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy śląskie


Pracownicy z Ukrainy śląskie
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 60

Tagi : pracownicy z Ukrainy śląskie,
śląskie pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.