Pracownicy z Ukrainy Rzeszów

Szukacie pracowników z Ukrainy? Brakuje Wam personelu do pracy tymczasowej? A może macie dodatkowe zlecenia, których nie są w stanie wykonać stali pracownicy? Nie martwcie się! Nasza agencja pracy tymczasowej jest w pełni do Waszej dyspozycji. Oferujemy Wam pomoc w doborze odpowiedniej kadry pracowników, załatwienie wszelkich formalności, a do tego również i kompleksowe usługi outsourcingu. Jeśli więc profesjonalna pomoc, pełna satysfakcja i maksymalne zadowolenie – jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Dlaczego nasza agencja pracy tymczasowej?

Nasza agencja pracy to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która od wielu już lat zbiera doświadczenie, posiada niezbędną wiedzę, a do tego też dysponuje gronem najlepszych pracowników, którzy robią wszystko, by pomóc Wam Drodzy Pracodawcy znaleźć dla siebie odpowiednią kadrę pracowników tymczasowych. My jesteśmy tutaj dla Was – Wy jesteś dla nas. 

Dostęp do bogatej bazy pracowników

To, co w sposób szczególny wyróżnia nas na tle konkurencji, to dostęp do bardzo szerokiej bazy pracowników. Posiadamy bogate zaplecze pracowników z Ukrainy, którzy są w stanie podjąć się każdej niemal pracy na terenie Rzeszowa i okolic. Działamy prężnie, skutecznie i wedle oczekiwań naszych klientów. Wy musicie określić, kogo poszukujecie i kto jest Wam potrzebny, a my takich ludzi dla Was zorganizujemy. Jesteśmy przekonani o tym, że osoby, które są chętne podjęcia się pracy, będą najlepszymi pracownikami tymczasowymi dla Waszej firmy. Dopasowujemy ich wykształcenie, kwalifikacje i umiejętności do potrzeb, które są Wam niezbędne. Czyż więc nie warto na to właśnie postawić?

Satysfakcja i zadowolenie – obopólne korzyści

Jesteśmy pewni tego, że zarówno my, jak również i Wy będziecie w pełni zadowoleni ze wzajemnej współpracy. Liczymy na to, że uda nam się tak wywiązać się z powierzonego nam zadania, iż to będzie wykonane na najwyższym poziomie. Dla nas Wasza satysfakcja jest priorytetem i robimy wszystko, by każdemu z Was pomóc. Wiemy doskonale, jak żmudnym, pracochłonnym, a często i trudnym zadaniem jest znaleźć odpowiednią kadrę pracowników. Jeśli więc macie z tym problem – zapraszamy bardzo serdecznie do współpracy.

Jesteśmy przekonani o tym, że nasza agencja pracy tymczasowej, to najlepszy wybór, jakiego tylko można dokonać. Stawiamy na zadowolenie naszych klientów i robimy wszystko, co w naszej mocy, by zagwarantować im usługi na najwyższym poziomie. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

pracownicy z ukrainy rzeszów


Pracownicy z Ukrainy Rzeszów
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 32

Tagi : pracownicy z Ukrainy Rzeszów,
Rzeszów pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.