Pracownicy z Ukrainy pomorskie

Obecność pracowników z Ukrainy na rynku polskim, od kilku już lat cieszy się niebywale dużą popularnością. Przedsiębiorcy wybierają takie osoby do pracy tymczasowej, bowiem są oni w stanie w pełni sprostać ich potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom. Bez wątpienia jeśli i Wy potrzebujecie takich pracowników, nasza agencja pracy jest w pełni do Waszej dyspozycji.

Do kogo skierowana jest nasza agencja pracy?

Oferta nasza skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy poszukują pracowników. W wielu przypadkach jest tak, że w firmie nie ma działu rekrutacji, stąd też korzystają oni z pomocy firm zewnętrznych, jakimi jest na przykład nasza agencja pracy. Dla wielu też przedsiębiorców, niezwykle żmudnym i pracochłonnym zadaniem jest rekrutacja, dlatego też wolą takie usługi zlecić specjalistycznym firmom, które to wszystko wykonują za nich. Jesteśmy i dla małych, dla średnich i dla dużych przedsiębiorstw. Działamy dla firm na terenie Polski, jak również i za granicą. Wystarczy się do nas zgłosić, podać swoje oczekiwania i wymagania, a następnie otrzymać to, na czym Wam zależy. My posiadamy odpowiednią grupę pracowników z Ukrainy, którzy posiadają różnorodne kwalifikacje, doświadczenie i wykształcenie, co sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować ich możliwości do warunków konkretnego zatrudnienia. Jeśli więc fachowa pomoc w znalezieniu pracowników i zajęcie się całą procedurą rekrutacji i zatrudnienia. jesteśmy dla Was.

Dlaczego warto stawiać na agencję pracy?

Zalet związanych z wyborem agencji pracy jest bardzo dużo. Wy nie musicie tracić czasu na przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych z potencjalnymi pracownikami. Stawiacie swoje wymagania i określacie potrzeby, my je realizujemy. Nie musicie martwić się sprawami formalnymi, kwestią zatrudnienia, sporządzania umów, przygotowywania niezbędnych dokumentów. Za to wszystko jesteśmy odpowiedzialni my. Otrzymujemy od Was wynagrodzenie i sami zajmujemy się wszelkimi sprawami.

Jako agencja pracy działająca na rynku od wielu już lat, świadczymy swoje usługi najlepiej, jak tylko to możliwe. Podchodzimy indywidualnie do klienta, staramy się zrozumieć jego potrzeby, dostosowujemy pracowników do pracy na konkretnych stanowiskach. Nie ma dla nas zleceń, których realizacji balibyśmy się w stanie podjąć. Oprócz zatrudnienia pracowników dla firm, świadczymy również i outsourcing, dając Wam jakość i kompleksowe usługi, które warte są wydania na to pieniędzy. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy pomorskie


Pracownicy z Ukrainy pomorskie
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 38

Tagi : pracownicy z Ukrainy pomorskie,
pomorskie pracownicy z Ukrainy,

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.