Pracownicy z Ukrainy podlaskie

Polska przyciąga Ukraińców z niezwykłą siłą i na bardzo wysoką skalę. Niestety, ale w Ukrainie trudno jest znaleźć odpowiednią pracę, a poziom biedy jest naprawdę bardzo wysoki. Nic więc dziwnego, że ludzie chcąc lepszego życia, decydują się na przyjazd do Polski. Wśród polskich przedsiębiorstw, brakuje ludzi do pracy, a Ukraina jest dla większości jedyną szansą, by móc zachować płynność przedsiębiorstw i dalsze ich funkcjonowanie na rynku. Nasza agencja pracy wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wymaganiom i potrzebom, oferuje pracodawcom pracowników, a samym pracownikom odpowiednie zatrudnienie.

Dlaczego nasza agencja pracy to dobry wybór?

Nasza agencja pracy to firma, która działa na rynku od wielu już lat. Jesteśmy w pełni do dyspozycji naszych klientów i robimy wszystko, co w naszej mocy, by móc zaoferować im to, co najlepsze i warte uwagi. Jesteśmy i dla przedsiębiorców i dla osób z Ukrainy. To, co możemy ze swojej strony zagwarantować i zapewnić, to przede wszystkim odpowiedni dobór personelu, adekwatny do potrzeb konkretnych pracowników. Co więcej, zapewniamy leasing pracowników w oparciu o ustawę pracy tymczasowej. Dla naszych klientów mamy do zaoferowania outsourcing usług, a więc Państwo nie martwią się zupełnie niczym. Wszelkie formalności możemy załatwić za Was. Gwarantujemy do tego profesjonalne doradztwo i pomoc, jeśli w grę wchodzi legalizacja pobytu i pracy cudzoziemców. Obsługujemy dziesiątki firm i działamy na najwyższym poziomie – zawsze w pełni dla naszych klientów.

Działania agencji na terenie województwa podlaskiego

Jeśli załatwienie wszystkiego kompleksowo, na najwyższym poziomie i z zadowoleniem każdej ze stron, to jesteśmy do dyspozycji wszystkich naszych odbiorców. Działamy na terenie województwa podlaskiego, współpracując z wieloma przedsiębiorstwami i oferując pracę wielu osobom z Ukrainy. Zajmujemy się naszymi usługami najlepiej, jak tylko to możliwe. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych klientów i jesteśmy dla nich. Doskonale wiemy, jak ważne jest spełnianie potrzeb klientów, dlatego też do tego właśnie dążymy. Jeśli przedsiębiorca ma braki w kadrach i zgłasza się do nas po pomoc, my szukamy pracownika, załatwiamy wszelkie urzędowe formalności, przygotowujemy i tłumaczymy dokumenty, a także sami zajmujemy się zatrudnianiem pracowników. 

Zależy nam na tym, by każda ze stron była zadowolona, dlatego też mamy nadzieję, iż uda nam się spełnić potrzeby zarówno samych osób z Ukrainy, jak i przedsiębiorców, otrzymując przy tym pełne zadowolenie każdego podmiotu. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy podlaskie


Pracownicy z Ukrainy podlaskie
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 40

Tagi : pracownicy z Ukrainy podlaskie,
podlaskie pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71





FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.