Pracownicy z Ukrainy opolskie

Rzeczą oczywista jest fakt, że nie każda agencja pracy jest sobie równa i nie każda jest w stanie zapewnić oraz zagwarantować swoim klientom najwyższą jakość usług. Jesteśmy pewni tego, że współpraca z tą odpowiednią, dla każdego pracodawcy może okazać się mieć kluczowe znaczenie. Jeśli szukacie więc firmy, która pomoże Wam zatrudnić pracowników z Ukrainy do wykonywania pracy tymczasowej właśnie w Waszej firmie, to jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji. 

Dlaczego firmy powinny korzystać z pomocy agencji?

Głównym tematem, na jakim należy się skupić jest korzyść dla pracodawcy. Ci, chcąc skorzystać z zewnętrznej firmy, jaka ma poszukać dla nich pracowników, jak najbardziej mają taką możliwość. Wybierając nas – świadczymy najwyższej jakości usługi, staramy się podejść w pełni indywidualnie do każdego zlecenia, a do tego robimy wszystko, co w naszej mocy, by klient otrzymał to, na czym tylko mu zależy. Nie każda firma posiada własny dział rekrutacji. Nie każda ma czas na to, by zajmować się zatrudnianiem pracowników. My jesteśmy więc tutaj po to, aby każdej pomóc uzyskać stosowną i jak najlepszą kadrę pracowników właśnie dla swojej firmy. 

Dla samego pracodawcy to szereg korzyści. Główną jest oszczędność czasu, która tak naprawdę stanowi element kluczowy. Każdy z nas doskonale wie, jak cenny jest ten czas i jak bardzo trzeba go wykorzystać, by móc realizować konkretne zadania. Zlecając więc poszukiwanie pracowników z Ukrainy naszej firmie, my zajmujemy się wszystkim kompleksowo, bowiem cenimy sobie Wasz czas w pełni. Kolejną z zalet jest na pewno oszczędność pieniędzy. Biorąc pod uwagę kwestię utrzymania działu rekrutacji, a następnie zatrudnienia pracownika i załatwiania w stosunku do niego konkretnych działań, ogólna kwota jest wyższa, niż współpraca z naszą agencją. Wy płacicie nam wyznaczoną na umowie kwotę, a my zajmujemy się kompleksowo całą resztą. 

Wybór pracowników z Ukrainy

To, co na pewno w sposób szczególny wyróżnia nas na rynku, to szeroka baza pracowników. Możemy więc zrobić wszystko, co w naszej mocy, by każdy z właścicieli firm otrzymał takiego pracownika, na jakim tylko mu zależy. Posiadamy w zapleczu swoich kandydatów do pracy ludzi gotowych podjąć się zadań na różnych stanowiskach i w wielu branżach. Dobieramy zawsze kadrę pracowników w taki sposób, aby ta mogła spełnić oczekiwania, nawet tych najbardziej wymagających pracodawców. To stanowi dla nas absolutnie rzecz priorytetową. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy opolskie


Pracownicy z Ukrainy opolskie
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 30

Tagi : pracownicy z Ukrainy opolskie,
opolskie pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.