Pracownicy z Ukrainy Opole

Jesteśmy tutaj dla Ciebie Drogi Przedsiębiorco! Doskonale wiemy, jak trudno w dzisiejszych czasach o dobrą kadrę pracowników. Jako firma o ugruntowanej pozycji na rynku, jesteśmy w stanie pomóc Tobie znaleźć takich ludzi do pracy, od zaraz. Naszą ofertę obejmuje możliwość zatrudnienia pracowników z Ukrainy, jako najlepszej kadry pracowniczej do pracy tymczasowej. Chcesz więc skorzystać z naszej oferty. 

Dlaczego pracownicy z Ukrainy?

Wielu ludzi mogłoby się zastanawiać, dlaczego właśnie pracownicy z Ukrainy. Tak naprawdę jest to spowodowane ogromnymi brakami, które wielu przedsiębiorców odczuwa. Spory odsetek ludzi wyjeżdża do pracy za granicę, stąd też często właściciele firm nie mają po prostu rąk do pracy. Pracownicy z Ukrainy przyjeżdżają z kolei do Polski by zarobić i by polepszyć sobie komfort życia. Są więc gotowi na każdą pracę, pracują w warunkach trudnych, na nadgodzinach, w systemie zmianowym. Osoby takie są zdyscyplinowane i zawsze gotowe oraz chętne do każdej pracy. Angażują się w powierzone im zadania i wywiązują się z zadań w pełni. 

Współpraca z naszą agencją pośrednictwa pracy

Wybierając naszą agencję, każdy z Was otrzyma najwyższą jakość usług, na jaką dajemy pełną gwarancję. Jesteśmy pewni, że każdy, kto skorzysta z naszej oferty, będzie w pełni zadowolony i usatysfakcjonowany dokonanym wyborem. Posiadamy bardzo bogatą bazę pracowników z Ukrainy, co sprawia, że jesteśmy w stanie dopasować poszczególnych pracowników do konkretnych branż i na dane stanowiska. Oferujemy outsourcing pracowniczy, profesjonalne doradztwo i współpracę na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Nasza agencja pracy tymczasowej to firma, która od wielu już lat działa na rynku. Zatrudniamy najlepszych w swoim fachu i działamy na najwyższych obrotach. Zależy nam na tym, by się rozwijać i jeszcze bardziej umacniać swoją pozycję na rynku, a jednocześnie też i dawać Państwu wszystko to, co dla Was właśnie najlepsze. Jeśli więc dobry wybór i odpowiednia kadra pracowników z Ukrainy niemal na zawołanie, to jesteśmy w pełni do dyspozycji każdego z Was. 

Jesteśmy w 100% pewni, że wybór naszej agencji to najlepsza opcja absolutnie dla każdego przedsiębiorcy. Jeśli nie posiadasz działu rekrutacji, a potrzebujesz kilku osób do pracy lub jeśli masz dość formalnych kwestii związanych z rekrutacją, to my jesteśmy w stanie Tobie pomóc. Zapraszamy bardzo serdecznie do współpracy. 

 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

pracownicy z Ukrainy Opole


Pracownicy z Ukrainy Opole
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 37

Tagi : pracownicy z Ukrainy Opole,
Opole pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.