Pracownicy z Ukrainy Olsztyn

Popyt na pracowników z Ukrainy trwa. Pracodawcy z chęcią zatrudniają takich pracowników, bowiem ci są zaangażowani w swoją pracę, chętnie podejmują się każdego zlecenia i wykonują powierzone im obowiązki z należytą starannością i dokładnością. To wszystko sprawia, że ilość pracowników ukraińskich w Polsce z roku na rok rośnie. 

Agencja pracy – dostęp do pracowników

Nasza agencja pracy oferuje przedsiębiorcom pełen dostęp do pracowników z Ukrainy. Posiadamy w swoim wachlarzu ofertowym pracowników różnych specjalizacji, gotowych podjąć się pracy na wielu stanowiskach i w wielu branżach. Osoby te posiadają odpowiednie wykształcenie, mają stosowne kwalifikacje i gotowi są do pracy w każdych niemal warunkach. Działamy prężnie, szybko i z pełnym zadowoleniem każdej ze stron. Państwo określają nam swoje wymagania i oczekiwania, my je realizujemy. Dajemy Państwu pełen dostęp do pracowników z Ukrainy, którzy są w stanie podjąć się pracy na terenie Olsztyna i okolic. 

Agencja pracy – pomoc pracownikom

Osoby z Ukrainy, które przyjeżdżają do pracy do Polski, chciałyby się podjąć odpowiedniego zatrudnienia, które pozwoliłoby im otrzymać jak najlepsze dochody. Jeśli więc i Państwo poszukują zatrudnienia w Polsce, jesteśmy w pełni do dyspozycji. Współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami i zatrudniamy pracowników do pracy na wielu stanowiskach i w wielu branżach. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby każdy otrzymał to, na czym tylko mu zależy. 

Dlaczego właśnie nasza agencja?

Każda agencja pracy tymczasowej jest inna i każda działa na nieco innych zasadach. To wszystko sprawia, że jedne cieszą się większą popularnością, inne mniejszą. Na jedne jest większy popyt na inne mniejszy. Nasza agencja robi wszystko, by być dla swoich odbiorców jak najlepszą. Wielu pracowników, ogrom pracodawców, najwyższą jakość świadczonych usług, pełne zaangażowanie. Gwarantujemy profesjonalną opiekę naszym klientom, indywidualne podejście do każdej osoby, a do tego i pełną skuteczność naszych działań. Pracownikom gwarantujemy pełen dostęp do różnego rodzaju ofert pracy i możliwość otrzymania szybkiego zatrudnienia, niemal od ręki. Pracodawcom z kolei zapewniamy przede wszystkim bazę pracowników, jaka z pewnością spełni ich oczekiwania w 100%.

Jeśli owocna, satysfakcjonująca i naprawdę bardzo dobra współpraca – jesteśmy w pełni do dyspozycji każdego. Dobra agencja pracy tymczasowej to sukces i zadowolenie przedsiębiorców oraz osób z Ukrainy którzy są gotowi podjąć się pracy w Polsce. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy Olsztyn


Pracownicy z Ukrainy Olsztyn
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 40 2

Tagi : pracownicy z Ukrainy Olsztyn, Olsztyn pracownicy z Ukrainy,

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.