Pracownicy z Ukrainy mazowieckie

Drogi Przedsiębiorco, jeśli szukasz pracowników tymczasowych z Ukrainy, to z całą pewnością współpraca z naszą agencją, okaże się mieć dla Ciebie kluczowe znaczenie. Jesteśmy tutaj po to, aby móc Tobie pomóc w dalszym prosperowaniu Twojej firmy. Zgłoś swoją kandydaturę, a my staniemy na wysokości zadania, aby móc Tobie pomóc.

Sytuacja w polskiej gospodarce

Polska gospodarka nie napawa optymizmem. Wiele firm upada, w wielu nie ma rąk do pracy. Coraz gorsze warunki życia sprawiają, że ludzie decydują się na wyjazd za granicę, do naszych zachodnich sąsiadów. Chcą lepszej pracy, lepszych zarobków, wyższej jakości życia. To wszystko odbija się na naszej gospodarce, gdzie brakuje rąk do pracy i w wielu firmach nie ma ludzi, by ci mogli wykonywać powierzone im zadania. Cała ta sytuacja sprawia, że w Polsce coraz większą rolę odgrywają pracownicy z Ukrainy. Są to osoby, które zatrudnione są przez naszą agencję i oddelegowane do pracy na danym stanowisku, konkretnie w danej firmie. Jeśli więc i Twoja sytuacja nie napawa optymizmem lub jeśli potrzebujesz po prostu dodatkowej grupy pracowników do pracy tymczasowej, służymy pomocą, wsparciem i wyszukiwaniem dla Ciebie takich pracowników, którzy będą w stanie działać na najwyższych obrotach i najlepiej, jak to możliwe.

Dlaczego pracownicy z Ukrainy?

W Polsce pojawia się coraz więcej ludzi różnych narodowości, którzy chcą tutaj poprawić swoją sytuację życiową i zyskać lepsze warunki pracy. Jeśli chodzi o Ukraińców, stanowią oni najliczniejszą grupę pracowników z innego kraju. Są to osoby w pełni dyspozycyjne, gotowe sprostać wszystkim wyzwaniom. Są zaangażowane w swoją pracę, nie boją się trudnych warunków, pracują na nadgodziny i w trybie zmianowym. Każde zadanie, które jest im zlecone, zawsze wykonują na najwyższym poziomie. Jeśli więc pracownicy idealni, to właśnie ci, których zaoferuje Wam nasza agencja pracy

Dlaczego nasza agencja?

Ugruntowana pozycja na rynku, grono zadowolonych klientów, szeroka baza pracowników z Ukrainy, najlepsze ceny na rynku, jeśli chodzi o współpracę z pracodawcami. Korzyści, które płyną ze współpracy właśnie z naszą agencją jest bardzo dużo, dlatego też wierzymy głęboko, że i Wy dołączycie do naszego zespołu. Po co tracić czas na szukanie pracowników? Po co zatrudniać personel do działu rekrutacji, wydając na niego duże pieniądze? Nasza agencja jest w stanie zająć się w tej kwestii wszelkimi pracami w pełni kompleksowo i na najwyższym poziomie. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy mazowieckie


Pracownicy z Ukrainy mazowieckie
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 84

Tagi : pracownicy z Ukrainy mazowieckie,
mazowieckie pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.