Pracownicy z Ukrainy Lublin

Jeżeli potrzebujesz pracowników z Ukrainy do swojej firmy z Lublina lub okolic, to jesteśmy w pełni do Twojej dyspozycji. Oferujemy Tobie najwyższą jakość świadczonych usług i pełne zadowolenie każdej ze stron. Doskonale wiemy, iż głównym zagrożeniem dla polskiej gospodarki jest niedobór kadry. Pracownicy z Ukrainy stanowią więc ratunek dla naprawdę wielu branż. Jeśli więc i Ty chcesz postawić na taką kadrę pracowników, zgłoś się do nas.

Problemy dla polskiej gospodarki

Od kilku już lat w Polsce zauważalny jest niedobór pracowników, który to stanowi ogromne zagrożenie dla gospodarki naszego kraju. Pracodawcy każdego dnia szukają rąk do pracy, zarówno stałej, jak również i tymczasowej. Wychodząc więc Wam naprzeciw, oferujemy rekrutację solidnych pracowników z Ukrainy którzy na pewno są w stanie sprostać Waszym potrzebom, oczekiwaniom i wymaganiom. To właśnie utworzona przez nas baza, w której znajdują się dziesiątki Ukraińców, jest w stanie obsadzić dziesiątki stanowisk, które są wolne. Dotyczy to zarówno firm w samym Lublinie, jak również i wokół niego. Tych małych przedsiębiorstw, dużych firm, jak również i spółek. Nasza certyfikowana agencja pracy tymczasowej jest w stanie pomóc w poszukiwaniu i w rekrutacji pracowników, całkowicie wykonując wszelkie kompleksowe działania za Ciebie.

Jak wygląda współpraca z naszą agencją?

Jeśli decydujesz się postawić na współpracę z naszą agencją, dajemy Tobie w pełni profesjonalne usługi na najwyższym poziomie. Zapewniamy Tobie doradztwo i najlepiej wykonaną pracą, jak tylko jest to możliwe. Ty zgłaszasz do nas zapotrzebowanie na pracowników. Z nami podpisujesz umowę o współpracy, ustalasz wszelkie warunki i wypłacasz nam wynagrodzenie. My szukamy pracowników, zatrudniamy ich, wysyłamy do Waszej firmy. My się z nimi rozliczamy, opłacamy wszelkie składki i zajmujemy się całą dokumentacją. Dla wielu przedsiębiorstw taka opcja jest zdecydowanie tańsza, niż posiadanie własnego działu rekrutacji czy też tracenie wielu godzin na odbycie rozmów kwalifikacyjnych i zatrudnienie konkretnych osób.

Pracownicy z Ukrainy – najlepszy wybór dla każdego

Pracownicy z Ukrainy są cenioną grupą pracowników wśród polskich pracodawców. Wynika to przede wszystkim z faktu, że ci są zaangażowani w powierzone im obowiązki, wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie i w pełni realizują zadania, jakie są im powierzone. Jeśli więc dobry i sprawdzony pracownik – Ukrainiec to bardzo dobry wybór.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

pracownicy z ukrainy lublin


Pracownicy z Ukrainy Lublin
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 46

Tagi : pracownicy z Ukrainy Lublin , Lublin pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.