Pracownicy z Ukrainy lubelskie

Czy agencja pracy to dobry wybór dla pracodawcy? Czy firmy, które poszukują pracowników tymczasowych, powinni zdecydować się na współpracę z agencją? Nie każdy przedsiębiorca może przyjąć do pracy pracowników tymczasowych, ale każdy, który ma taką możliwość, jak najbardziej powinien z niej skorzystać. Wybierając nas – jesteśmy przekonani, iż każdy będzie w stanie uzyskać taką jakość usług, na jakiej tylko mogłoby Wam zależeć i jaka stanowić będzie i dla nas i dla Was priorytet. 

Na czym polega praca tymczasowa?

Praca tymczasowa jest to rodzaj wykonywanej pracy na rzecz pracodawcy. Może mieć ona charakter sezonowy, okresowy lub doraźny. Może być zleceniem na dany zakres prac, bez określenia limitu czasowego. Kiedy firma nie może pozyskać dla swojej działalności pracowników tymczasowych? W sytuacjach, gdzie prace są szczególnie niebezpieczne, jeśli w grę wchodzą przepisy Kodeksu Pracy, a także wtedy, gdy dane stanowisko jest już zatrudnione przez pracownika, ale ten uczestniczy w strajku firmy. Praca tymczasowa opiera się na zasadzie, iż nasza agencja zatrudnia pracowników i dalej oddelegowuje ich do konkretnej pracy w określonych firmach. 

Jakie korzyści niesie współpraca z agencją pracy?

Każdy, kto decyduje się na podjęcie współpracy z naszą agencją pracy, otrzymuje szereg płynących z tego tytułu korzyści. Oszczędność czasu i pieniędzy to z pewnością priorytet. Nie trzeba samemu szukać pracowników czy przeprowadzać rozmów kwalifikacyjnych, gdyż tym wszystkim zajmuje się nasza agencja. Nie trzeba wydawać dużych pieniędzy na prosperowanie działu rekrutacji, gdyż za dużo niższą kwotę, zrobi to dla Was nasza agencja. Co więcej, zaletą wyboru naszej firmy jest także pełnia komfortu i wygody, która odgrywa wartość nadrzędną. Wy nie musicie martwić się absolutnie niczym. Zlecacie nam określone zadanie, a my po prostu z niego staramy się wywiązać w pełni. 

Jeśli dobry wybór, satysfakcja każdej ze stron, a do tego pełnia komfortu korzystania z danej usługi, to jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji. Działamy na najwyższym poziomie, zatrudniamy najlepszych specjalistów, posiadamy stosowną wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam być w tym miejscu, w którym jesteśmy. Nigdy nie spoczywamy na laurach, podchodzimy do każdego klienta w pełni indywidualnie i robimy wszystko, co w naszej mocy, by ten był w pełni usatysfakcjonowany, że wybrał właśnie nas. To stanowi dla nas priorytet i na tym właśnie staramy się w pełni skupić. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy lubelskie


Pracownicy z Ukrainy lubelskie
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 60

Tagi : pracownicy z Ukrainy lubelskie,
lubelskie pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.