Pracownicy z Ukrainy łódzkie

W procesie wyszukiwania odpowiednich pracowników na konkretne stanowiska, niezwykle ważną rolę odgrywa wiedza w tym właśnie zakresie. Nie każda firma jednak posiada dział rekrutacji, nie każda ma czas na to, by zająć się poszukiwaniem pracowników, przeprowadzaniem rozmów kwalifikacyjnych i samym ich zatrudnianiem. Nasza agencja pośrednictwa pracy wychodzi więc każdemu z Was naprzeciw, oferując dostęp do pracowników z Ukrainy, którzy z pewnością odegrają w Waszej firmie niezwykle ważną rolę.

Jak rozpocząć współpracę z naszą agencją?

Jeśli jesteś chętny podjąć współpracę z naszą firmą, kluczowe znaczenie będzie miała tutaj umowa. Określona zostanie na niej ilość potrzebnych Tobie pracowników i kwota, jaką będziesz zobowiązany zapłacić, by móc współpracować z naszą agencją. To wszystko. Na podstawie umowy my wywiązujemy się z naszego zadania w pełni. Posiadamy bogate zaplecze pracowników, spośród których staramy się znaleźć takich, którzy odpowiadają w pełni Waszym potrzebom. Bez względu na to, w jakiej branży się specjalizujecie i na jakie stanowiska potrzebujecie pracowników, z Ukrainy, my jesteśmy w stanie wykonać zadanie na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto wybrać pracowników z Ukrainy?

Pracownicy z Ukrainy to osoby odpowiedzialne, rzetelne i pracowite. Wykonują powierzone im zadania w pełni, nie boją się wyzwań i są w stanie zrealizować tak naprawdę każde zadanie. Pracują na trzy zmiany, wykonują pracę nocną, z chęcią decydują się na nadgodziny. Z racji tego, że sami posługują się językiem słowiańskim, bardzo szybko można nawiązać z nimi odpowiednią relację, bez bariery językowej.

Nasza agencja – 100% zadowolenia i pełnej satysfakcji

Nasza agencja pracy, to najlepszy wybór absolutnie dla wszystkich klientów, którzy są przedsiębiorcami zarówno w tych małych firmach, jak również i w dużych przedsiębiorstwach. Każdy z Was, kto postawi właśnie na naszą agencję – otrzyma najwyższą jakość świadczonych usług i pełne zadowolenie. Bo obopólna korzyść to priorytet, na jakim staramy się skupić, by każda ze stron otrzymała to wszystko, na czym tylko jej zależy. 

Jeśli chcesz cieszyć się pełnym profesjonalizmem w wyborze dla Ciebie odpowiedniej kadry pracowników, to jesteśmy w pełni do Twojej dyspozycji. Mamy nadzieję, iż uda nam się rozwiązać wszelkie Wasze niedogodności związane z brakiem personelu i współpraca z naszą agencją, okaże się mieć dla Was kluczowe znaczenie. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy łódzkie


Pracownicy z Ukrainy łódzkie
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 60

Tagi : pracownicy z Ukrainy łódzkie,
łódzkie pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.