Pracownicy z Ukrainy Łódź

Nie ma wątpliwości, że w Polsce brakuje rąk do pracy. Spora część pracodawców stara się pozyskać odpowiednią kadrę pracowników, ale jest to bezskuteczne działanie. Braki kadrowe są w Polsce ogromnym problemem, jaki zauważalny jest praktycznie w każdej branży. Nie bez powodu więc pracownicy z Ukrainy to najlepszy wybór, na jaki w chwili obecnej mogą postawić przedsiębiorcy. Jeśli ci potrzebują pracowników – otrzymują ich natychmiast.

Wybór naszej agencji pracy

Od kilku już lat nasza agencja pracy tymczasowej zajmuje się poszukiwaniem i pozyskiwaniem pracowników z Ukrainy dla polskich przedsiębiorców. Jeśli więc szukasz kadry, jesteśmy w stanie ją Tobie zapewnić. Polacy wyjeżdżają za granicę, bo chcą poprawić sobie komfort i jakość życia, pragną postawić na lepsze zarobki i życie. Podobnie jest z osobami z Ukrainy. Ci, którzy chcą żyć lepiej, wybierają Polskę jako kraj, w którym rozpoczynają pracę, a często też i decydują się tutaj zamieszkać. Stwierdzenie, iż pracownicy z Ukrainy ratują polską gospodarkę, z pewnością nie jest złym określeniem. My, jako firma siedząca w zalążku tego problemu, możemy tylko to potwierdzić. 

Dlaczego pracownicy z Ukrainy?

Ukraińcy przyjeżdżają do Polski, by polepszyć sobie życie. Tutaj zarobki są dużo wyższe, niż u naszych wschodnich sąsiadów. Ci więc chętnie decydują się na przyjazd właśnie do naszego kraju, szczególnie, że nie jest to miejsce odległe, a do tego słowiański język i podobna kultura, pozwalają ludziom tym odpowiednio się u nas zaaklimatyzować. Nasza certyfikowana agencja pracy tymczasowej pozwala pomóc pracodawcom dobrać odpowiednią kadrę pracowników, konkretnie na dane stanowiska i określone prace. Ci dobierani są do konkretnych firm względem ich wykształcenia, umiejętności i kwalifikacji. Pracownicy z Ukrainy są osobami zdyscyplinowanymi, którym przede wszystkim zależy na jak największym zarobku. Pracują w systemie zmianowym, decydują się na nadgodziny, nie straszna jest im praca w trudnych nawet warunkach. Każdy pracodawca, który decyduje się na to, by zatrudnić Ukraińców, jest w pełni z tego wyboru zadowolony. 

Jesteśmy przekonani o tym, że wybór naszej agencji okaże się być dla Was bardzo dobrym wyborem. Stawiamy na jakość naszych usług, na profesjonalne podejście do tematu i na indywidualną współpracę z każdym z klientów naszej firmy. W kwestii pozyskiwania pracowników – jesteśmy z pewnością bezkonkurencyjni. 

 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

pracownicy z Ukrainy Łódź


Pracownicy z Ukrainy Łódź
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 39

Tagi : pracownicy z Ukrainy Łódź,
Łódź pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.