Pracownicy z Ukrainy kujawsko-pomorskie

Firma APS PROFIT POLSKA od lat świadczy wysokiej jakości usługi w zakresie rekrutacji pracowników oraz outsourcingu kadrowo-płacowego na terenie całej Polski.

Pośredniczymy z powodzeniem w zatrudnianiu pracowników z Ukrainy przez polskie i zagraniczne przedsiębiorstwa w naszym kraju. 

Działamy we wszystkich województwach, także na terenie kujawsko-pomorskiego.

Pomagamy w poszukiwaniach pracowników tymczasowych, stałych oraz w leasingu pracowniczym.

Zatrudnienie Ukraińców w kujawsko-pomorskim

Nasza firma załatwia wszystkie sprawy od początku do końca. Podaj nam tylko potrzeby swojej firmy. Znajdziemy pracownika z Ukrainy. Załatwimy wszystkie urzędowe formalności. Przygotujemy, przetłumaczymy wszelkie dokumenty, załączniki, formularze.

Nowy pracownik dla Twojego przedsiębiorstwa otrzymuje od nas najważniejsze informacje o firmie, o nowym miejscu pracy. Jeśli nie ma gdzie zamieszkać- załatwimy mu zakwaterowania a nawet zapoznamy go z topografią województwa i miasta, by bez problemu trafił do nowej pracy u Ciebie. Wiadomo, że w obcym, nowym miejscu nie jest pracownikowi z Ukrainy łatwo. 

APS PROFIT od zawsze działa tak, by obie strony były usatysfakcjonowane. Na tym opieramy sukces nasz oraz naszych klientów.

APS PROFIT działa szybko i kompleksowo.

Stawiamy na :

1) precyzję (to oznacza kolor żółty w naszym logo)

2) współpracę i profesjonalizm (kolor niebieski w logo) 

3) ścisły dialog (symbolizowany przez kolor czerwony naszego logo) 

Znajdziemy pracownika z Ukrainy na wszelkie potrzebne stanowiska dla firm na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Poszukamy robotnika albo – jeśli potrzebujesz- menadżera z dobrym dyplomem. Znajdziemy certyfikowanego fachowca z każdej dziedziny do każdej pracy w  Twoim przedsiębiorstwie.

Użyczenie pracownika- oszczędności dla firmy.

Ciekawą i nowoczesną formą naszej współpracy może być leasing pracowniczy.

APS Profit zatrudnia fachowca z Ukrainy a następnie świadczy on dla Twojej firmy na terenie województwa kujawsko-pomorskiego pracę tymczasową. Jest to po prostu użyczenie pracownika. Procedura taka pozwala na znaczne oszczędności- nawet do 30% redukcji kosztów rekrutacji. Oszczędzasz także na obsłudze kadrowej a ostatecznie całkowity koszt użyczenia (leasingu pracowniczego) odliczasz od podatku jako koszt działalności Twojej firmy.

Sprawdź nas i zadzwoń!

Wystarczy przejrzeć naszą ofertę on-line i zadzwonić. Wtedy bierzemy już wszystko na siebie. Wykorzystując bogate doświadczenie i profesjonalną wiedzę, działamy bardzo sprawnie. 

Świadczymy także usługi w zakresie kadrowo-księgowym, zatem również i tymi sprawami Twoje przedsiębiorstwo nie musi się martwić. Zaoszczędzisz cenny czas i koszty.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy kujawsko-pomorskie


Pracownicy z Ukrainy kujawsko-pomorskie
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 42

Tagi : pracownicy z Ukrainy kujawsko-pomorskie
kujawsko-pomorskie pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.