Pracownicy z Ukrainy Kielce

Każdy pracodawca doskonale wie, jak trudnym, żmudnym, a do tego również i pracochłonnym zajęciem jest przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, w celu znalezienia odpowiednich pracowników. W przypadku tych do pracy tymczasowej, bardzo często szukanie ich na własną rękę, okazuje się być po prostu nieopłacalne. Co więc w takiej sytuacji zrobić? Idealną opcją jest współpraca z agencją pracy tymczasowej, która oferuje kompleksowe usługi wyszukiwania pracowników. Nasza agencja to doskonały wybór.

Współpraca z naszą agencją

Wybierając naszą agencję, z pewnością każdy z Was może liczyć na pełną satysfakcji i zadowolenia współpracę. Jesteśmy przekonani o tym, że ten wybór, to najlepsza z opcji, jaką każdy właściciel firmy może dokonać. W wielu przedsiębiorstwach nie ma działu rekrutacji, wielu przedsiębiorców nie ma czasu na rozmowy kwalifikacyjne. My robimy to wszystko za Was. Współpracujecie z nami, przedstawiacie swoje potrzeby, my je realizujemy. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu i staramy się robić wszystko, co w naszej mocy, by każdy klient był w pełni zadowolony z wyboru właśnie naszej firmy.

Dlaczego pracownicy z Ukrainy to dobry wybór?

Pracownicy z Ukrainy to osoby odpowiedzialne i rzetelne. Podchodzą one w pełni profesjonalnie do swojej pracy, angażują się w powierzone im obowiązki. Nie straszne są im trudne warunki pracy, nie boją się pracy w godzinach nocnych czy w trybie 3 – zmianowym. Każde zadanie wykonują najlepiej, jak tylko to możliwe, z pełnym zadowoleniem właściciela konkretnej firmy. Nasza agencja starając się sprostać Waszym potrzebom, realizuje każde, nawet najbardziej wymagające zadania.

Jakie korzyści można zyskać wybierając naszą agencję?

Jesteśmy firmą, która posiada doświadczenie, ma wiedzę i zespół wykwalifikowanych pracowników, co sprawia, że każde zlecenie jesteśmy w stanie zrealizować na najwyższym poziomie, z pełnym zaangażowaniem w powierzone prace. Posiadamy bogatą bazę pracowników z Ukrainy, załatwiamy wszelkie formalności, a do tego oferujemy również i outsourcing pracowniczy. Jeśli więc współpraca z najlepszymi – jesteśmy w pełni do Waszej dyspozycji i zapraszamy już teraz do kontaktu.

Jedno jest pewne – agencja pracy tymczasowej to idealny wybór dla bardzo wielu pracodawców, szczególnie tych, którym zależy na pracownikach do pracy tymczasowej. My jesteśmy w pełni do dyspozycji wszystkich pracodawców, oferując im najwyższej jakości usługi i efektywną realizację powierzonego zadania. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

pracownicy z Ukrainy Kielce


Pracownicy z Ukrainy Kielce
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 55

Tagi : pracownicy z Ukrainy Kielce,
Kielce pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.