Pracownicy z Ukrainy Katowice

Dobry pracownik to skarb. Wie o tym z całą pewnością każdy pracodawca. Niestety, ale w dzisiejszych czasach nie łatwo o taką osobę. Właściciele firm stają więc często ,,na rzęsach”, aby tylko dobrać sobie jak najlepszą kadrę pracowników. Czy można temu w jakikolwiek sposób zaradzić? Oczywiście, że można. Wystarczy postawić na naszą agencję pracy tymczasowej, by móc otrzymać fachową pomoc i pełne wsparcie w kwestii znalezienia pracowników właśnie dla Waszej firmy.

Agencja pracy tymczasowej – Wasz wybór i Wasze zadowolenie

Każdy, kto tylko zdecyduje się wybrać naszą agencję, z pewnością będzie w pełni usatysfakcjonowany z dokonanego wyboru. Wierzymy w to, że dla wielu z Was rozmowy kwalifikacyjne i poszukiwanie pracowników, stanowią nie lada wyzwanie i problem. My wychodzimy więc naprzeciw Waszym potrzebom, mając nadzieję wykonać swoją pracę najlepiej, jak tylko jest to możliwe. Mamy wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam w pełni kierować działaniami związanymi z pozyskiwaniem pracowników tymczasowych dla firm. Jesteśmy pewni, że i dla Waszej firmy uda nam się znaleźć idealnych na dane stanowiska pracowników tymczasowych.

Dla kogo skierowana jest nasza oferta?

Nasza oferta skierowana jest zarówno dla małych, lokalnych przedsiębiorstw, dla dużych firm, jak również i dla spółek. Nie boimy się absolutnie żadnych wyzwań i wszystkie są dla nas ważne. Wybór naszej agencji pracy tymczasowej sprawdzi się wszędzie tam, gdzie firma nie posiada własnego działu rekrutacji lub tam, gdzie właściciele firmy czy inni pracownicy nie mają czasu na to, by takimi poszukiwaniami się zająć. Wchodzicie więc we współpracę z naszą agencją, a my robimy wszystko za Was. 

Dlaczego warto wybrać naszą agencję?

Nie każda agencja jest sobie równa i nie każda jest w stanie zagwarantować swoim klientom taką samą jakość usług. My dajemy Wam pewność, że ten wybór, to najlepsza dla Was opcja w pełni. Stawiamy na jakość, na indywidualne podejście do klienta i na wykonanie swojej pracy na najwyższym poziomie. Posiadamy bogate zaplecze pracowników z Ukrainy, którzy są w pełni gotowi do tego, by podjąć się pracy właśnie w Waszej firmie.

Wybór naszej agencji, to bez wątpienia doskonała opcja, zarówno dla tych mniejszych, jak również i dla tych większych przedsiębiorstw. Mamy nadzieję, że i Waszej firmie będziemy w stanie pomóc, dobrać do Waszych potrzeb jak najlepszą kadrę pracowników. Zapraszamy serdecznie.

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

pracownicy z Ukrainy Katowice


Pracownicy z Ukrainy Katowice
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 55

Tagi : pracownicy z Ukrainy Katowice,
Katowice pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.