Pracownicy z Ukrainy dolnośląskie

Jeśli szukasz pracowników do pracy tymczasowej, którzy będą posiadać odpowiednie kwalifikacje i umiejętności, z pewnością nasza agencja pośrednictwa pracy okaże się być dla Ciebie idealnym wyborem. Jedną z dostępnych w naszej ofercie usług jest zatrudnianie pracowników z Ukrainy, którzy w chwili obecnej stanowią dla polskiej gospodarki jedyną nadzieję. Agencja pracy jest w stanie pomóc wielu przedsiębiorcom, dlatego też jeśli i Ty masz problem ze znalezieniem kadry pracowników dla swojej firmy – zapraszamy.

Dlaczego agencja pośrednictwa pracy to dobry wybór?

Każda agencja pracy zajmuje się pozyskiwaniem pracowników dla danych firm, jak również i szukaniem pracy dla konkretnych osób. Nie każda jednak jest sobie równa i nie każda jest w stanie zaspokoić w pełni potrzeby swojego klienta. Jeśli w grę wchodzi nasza agencja, kluczowe dla nas znaczenie ma wyspecjalizowany personel i na taki właśnie stawiamy. W naszych szeregach zasiadają ludzie, którzy na temat procesów rekrutacji wiedzą dosłownie wszystko. Co więcej, nie obcy jest im również marketing personalny i różnorodne działania, które swoim zasięgiem obejmują employer branding. Nasza agencja pracy jest i pośrednikiem i doradcą. Staramy się rozwiać wszelkie wątpliwości naszych klientów. Rozwiązujemy problemy, gdy tego wymaga sytuacja. Robimy zawsze wszystko, co w naszej mocy – by ten był w pełni zadowolony z jakości naszych usług. Nie ograniczamy się i nie spoczywamy na laurach. Mimo, że mamy wysoką pozycję na rynku, wciąż chcemy więcej. Możemy pozyskać dla pracodawców pracowników, przygotować strategię marketingową czy dążyć do uzyskania jak najlepszych wyników i efektów dla wszystkich niemal przedsiębiorstw. 

Odpowiednia kadra pracowników z Ukrainy

W Polsce z roku na rok przybywa osób, które chcą podjąć się pracy u polskich pracodawców. To wszystko więc sprawia, że posiadamy bardzo obszerną bazę, jeśli w grę wchodzą pracownicy z Ukrainy, mający różnorodne kwalifikacje i umiejętności. Dysponujemy taką kadrą, która na pewno będzie w stanie sprostać potrzebom Twojej firmy w pełni. Ty podejmujesz współpracę z nami, my otrzymujemy od Ciebie zapłatę i wszystkim zajmujemy się samodzielnie. To my zatrudniamy pracownika, wypłacamy mu wynagrodzenie, zajmujemy się całą papierologią. Ty jedynie otrzymujesz w określonym czasie daną liczbę osób do pracy, która jest Tobie potrzebna. To wszystko. Prawda, że proste? Jeśli owocna współpraca i 100% satysfakcji – jesteśmy dla Ciebie. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy dolnośląskie


Pracownicy z Ukrainy dolnośląskie
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 60

Tagi : pracownicy z Ukrainy dolnośląskie,
dolnośląskie pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.