Pracownicy z Ukrainy Bydgoszcz

W chwili obecnej w Polsce brakuje pracowników. Ludzie wyjeżdżają do pracy za granicę, zakładają własne firmy. To wszystko sprawia, że w wielu branżach brakuje rąk do pracy, a właściciele przedsiębiorstw nie mogą realizować zleceń w związku z brakiem kadry. Idealną więc tutaj opcją są więc pracownicy z Ukrainy, którzy to są w stanie podjąć się każdego zlecenia. To właśnie ta grupa osób uzupełnia doskonale braki w polskich przedsiębiorstwach. 

Zapotrzebowanie na pracowników z Ukrainy

W chwili obecnej w Polsce zapotrzebowanie na pracowników z Ukrainy wciąż trwa. Nasza agencja oferuje więc przedsiębiorcom dostęp do takiej właśnie załogi pracowniczej na terenie Bydgoszczy i okolic. W Polsce widoczne są ewidentne braki, jeśli w grę wchodzi kadra pracownicza. Polaków brak do zatrudnienia na konkretne stanowiska, a wtedy tylko i wyłącznie Ukraińcy są w stanie odpowiednio ją wypełnić. Nasza agencja pośrednictwa pracy posiada w swoim zasięgu dostęp do pracowników różnych specjalizacji, mających odpowiednie kwalifikacje i umiejętności. Jeśli więc są Państwu takie osoby potrzebne, zapraszamy do współpracy właśnie z naszą agencją.

Dlaczego nasza agencja pośrednictwa pracy to dobry wybór?

Każdy zachwala swoją agencję, każdy uważa, że to właśnie jego jest najlepsza. My również pragniemy przedstawić się z jak najlepszej strony, pokazując Państwu, że ten wybór, to najlepsza z dostępnych opcji. Oferujemy profesjonalizm, indywidualne podejście do każdego zlecenia, pomoc, doradztwo i jakość, jaka z pewnością warta jest wydanych na to pieniędzy. Jeśli więc dobry pracownik z Ukrainy lub szybka praca dla Ukraińca – to jesteśmy do dyspozycji. 

Pomoc dla przedsiębiorców i dla pracowników z Ukrainy

Z roku na rok staramy się być lepszymi. Dążymy do tego, by klient otrzymał to, co dla niego najlepsze i najbardziej odpowiednie. W przypadku współpracy z agencją, zadowolone muszą być trzy strony. My zarabiamy, przedsiębiorcy otrzymują kadrę pracowników niezbędną do realizacji zadania, pracownicy z Ukrainy dostają szybkie i adekwatne do ich umiejętności zatrudnienie. 

Jeśli chcą Państwo zatrudnić osoby z Ukrainy lub jeśli sami poszukujecie pracy w Polsce, to z pewnością nasza agencja pracy jest najlepszym wyborem. Ugruntowana pozycja na rynku i zespół najlepszych specjalistów, jest w stanie sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Jesteśmy tutaj po to, by klient uzyskał to, co dla niego najlepsze i najbardziej odpowiednie. 

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami! 

Dział Rekrutacji Krajowej i Zagranicznej 

Dorota Jankowska
Kierownik Działu Rekrutacji na Polskę i Zagranicę
Tel. kom. +48 503 590 607
Email: dorota@apsprofit.pl
Piotr Romaniuk
Starszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 503 590 603
Email: piotr@apsprofit.pl
Dorota Cioch
Młodszy Specjalista ds. Rekrutacji
Tel. kom. +48 690 358 980
Email: c.dorota@apsprofit.pl

Pracownicy z Ukrainy Bydgoszcz


Pracownicy z Ukrainy Bydgoszcz
⭐⭐⭐⭐⭐
Ocena 5/5 Głosów 42

Tagi : pracownicy z Ukrainy Bydgoszcz
Bydgoszcz pracownicy z Ukrainy

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.