Pracownicy z Azji - podkarpackie

Poszukujesz niezawodnych i kompetentnych pracowników z Azji w podkarpackiem?

 

Skontaktuj się z Nami i zobacz co mamy do zaoferowania

E-mail: elena@apsprofit.pl

    tel. +48 503 589 200 

Jesteśmy agencją pracy specjalizującą się w rekrutowaniu pracowników z Azji dla pracodawców poszukujących wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników w różnych branżach w Podkarpackiem. W ciągu ostatnich kilku lat z sukcesem pomogliśmy wielu pracodawcom w Podkarpackiem w znalezieniu odpowiednich pracowników z Azji, którzy przyczynili się do rozwoju ich firm.

Jako agencja pracy, zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę rekrutacji pracowników z Azji dla naszych klientów. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami i zawsze staramy się spełnić oczekiwania naszych pracodawców, zapewniając im najlepszych pracowników, którzy pomogą zwiększyć wydajność i skuteczność ich firm.

Nasza agencja posiada szeroką sieć kontaktów z agencjami pracy i pośrednikami w Azji, dzięki czemu mamy dostęp do najlepszych kandydatów na rynku. Pracujemy z kandydatami, którzy mają doświadczenie w różnych branżach i posiadają odpowiednie kwalifikacje, co pozwala nam znaleźć pracowników odpowiednich dla różnych potrzeb naszych klientów.

Zatrudniamy również tłumaczy, którzy pomagają naszym pracownikom z Azji w dostosowaniu się do nowego środowiska pracy i życia w Polsce. Zapewniamy naszym pracownikom pomoc w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania i wypełnieniu wszelkich formalności związanych z legalnym zatrudnieniem w Polsce.

Nasze usługi obejmują zarówno rekrutację pracowników tymczasowych, jak i stałych. Dla pracodawców, którzy potrzebują pracowników na krótkoterminowe projekty lub okresy szczytowe, oferujemy rekrutację pracowników tymczasowych. Dla pracodawców, którzy potrzebują stałych pracowników, oferujemy rekrutację pracowników na stałe z Azji.

Jako agencja pracy, zawsze staramy się utrzymać długotrwałe relacje z naszymi pracodawcami i pracownikami. Zawsze staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów i pracowników oraz dostarczać rozwiązania, które będą korzystne dla obu stron.

Współpraca z nami to gwarancja, że otrzymasz profesjonalną i kompleksową obsługę rekrutacji pracowników z Azji. Nasza agencja oferuje szeroki wachlarz usług, które pomogą Ci znaleźć odpowiednich pracowników z Azji, którzy spełnią Twoje wymagania i potrzeby.

Nasza agencja posiada doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy wiedzą, jak znaleźć najlepszych kandydatów na rynku pracy w Azji. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami i zawsze staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów.

Nasza agencja oferuje również usługi tłumaczenia i pomoc w dostosowaniu się naszych pracowników z Azji do nowego środowiska pracy i życia w Polsce. Zapewniamy naszym pracownikom pomoc w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania i wypełnieniu wszelkich formalności związanych z legalnym zatrudnieniem w Polsce.

Nasza agencja oferuje również szkolenia dla naszych pracowników, aby pomóc im w dostosowaniu się do nowego środowiska pracy i nauczyć ich wymaganych umiejętności. Staramy się zapewnić naszym pracownikom jak najlepsze warunki pracy, aby zwiększyć ich wydajność i zadowolenie z pracy.

Jeśli potrzebujesz pracowników tymczasowych lub stałych z Azji, to jesteśmy gotowi Ci pomóc. Nasza agencja oferuje rekrutację pracowników tymczasowych i na stałe z Azji, którzy pomogą Ci w osiągnięciu Twoich celów biznesowych.

Jako agencja pracy, zawsze staramy się utrzymać długotrwałe relacje z naszymi pracodawcami i pracownikami. Zawsze staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów i pracowników oraz dostarczać rozwiązania, które będą korzystne dla obu stron.

Zapraszamy do kontaktu z naszą agencją, jeśli szukasz wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników z Azji w Podkarpackiem. Jesteśmy gotowi Ci pomóc i znaleźć najlepsze rozwiązania w dziedzinie rekrutacji pracowników z Azji.

Zapraszamy do kontaktu:

Artur Sawastian
Prezes Zarządu

Tel. +48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
Tel. kom. +48 503 14 66 30
E-mail: artur@apsprofit.pl
Olena Sorokopud
Kierownik Działu Rekrutacji – Pracownicy z Azji
Tel. kom. +48 503 589 200
+48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
E-mail: elena@apsprofit.pl

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.