Pracownicy z Azji - lubuskie

Poszukujesz niezawodnych i kompetentnych pracowników z Azji w lubuskiem?

 

Skontaktuj się z Nami i zobacz co mamy do zaoferowania

E-mail: elena@apsprofit.pl

    tel. +48 503 589 200 

Jesteśmy agencją pracy z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji i zatrudnianiu pracowników z Azji. Specjalizujemy się w dostarczaniu wykwalifikowanych pracowników do firm w różnych branżach, w tym do branży produkcyjnej, budowlanej, gastronomicznej i opieki zdrowotnej. Nasza agencja działa na terenie całego kraju, ale w szczególności skupiamy się na zaspokajaniu potrzeb pracodawców w województwie lubuskim, których firmy potrzebują wysoko wykwalifikowanych pracowników z Azji.

Nasza agencja zawsze stawia na pierwszym miejscu potrzeby pracodawców, dlatego też staramy się jak najlepiej dopasować kandydatów do wymagań pracodawców. Zajmujemy się kompleksową rekrutacją, od znalezienia odpowiednich kandydatów, przez przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, po organizację formalności związanych z wyjazdem do Polski.

Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami w lubuskim, które chętnie zatrudniają pracowników z Azji. Nasi pracownicy są wykwalifikowani i posiadają doświadczenie w swoich dziedzinach, co daje gwarancję, że będą w stanie sprostać wymaganiom pracodawców. W naszej bazie posiadamy różnorodne profile zawodowe, od pracowników produkcyjnych po specjalistów IT, co pozwala nam na znalezienie najlepszych kandydatów dla każdej firmy.

Nasza agencja stawia na indywidualne podejście do każdego klienta. Zawsze staramy się jak najlepiej zrozumieć potrzeby pracodawców i dopasować do nich najlepszych kandydatów. Przyjmujemy także sugestie i uwagi od pracodawców, ponieważ tylko w ten sposób możemy stale się rozwijać i jeszcze lepiej spełniać ich potrzeby.

Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów w dziedzinie rekrutacji, którzy posiadają szeroką wiedzę na temat kultury i wymagań pracowników z Azji. Jesteśmy w stanie zapewnić wsparcie w języku angielskim, co pozwala na płynną komunikację z kandydatami i pracodawcami.

Działamy w oparciu o najwyższe standardy etyczne i dbamy o dobre relacje zarówno z pracownikami, jak i z pracodawcami. Nasza agencja przestrzega przepisów dotyczących zatrudnienia i jest w pełni transparentna w swoich działaniach. Dzięki temu nasi klienci mają pełną pewność, że współpraca z nami jest bezpieczna i skuteczna.

Oferujemy także kompleksowe wsparcie w procesie legalizacji pobytu i pracy dla pracowników z Azji. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami związanymi z uzyskaniem wiz i zezwoleń na pracę, co pozwala na szybkie i skuteczne rozpoczęcie pracy w Polsce. Nasi pracownicy mają także zapewnione pełne ubezpieczenie zdrowotne i socjalne, co daje im poczucie bezpieczeństwa i stabilności.

Warto podkreślić, że nasza agencja pracy nie zajmuje się tylko rekrutacją pracowników z Azji. Posiadamy także w ofercie usługi związane z rekrutacją pracowników z innych części świata, w tym z Ukrainy, Białorusi i Rosji. Nasza agencja jest w stanie zapewnić pracowników z różnych dziedzin, w tym m.in. pracowników produkcyjnych, pracowników budowlanych, specjalistów IT i pracowników sezonowych.

Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy na temat rynku pracy, jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze rozwiązania dla pracodawców. Zawsze staramy się jak najlepiej dostosować do potrzeb naszych klientów i zapewnić im wykwalifikowanych pracowników, którzy będą w stanie sprostać wymaganiom ich stanowiska. Nasza agencja pracy to gwarancja, że rekrutacja pracowników z Azji w lubuskim będzie przebiegała sprawnie i skutecznie.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z naszą agencją, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści są gotowi, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania i pomóc w znalezieniu najlepszych rozwiązań dla Twojej firmy. Dzięki nam, zyskasz dostęp do wysoko wykwalifikowanych pracowników z Azji, którzy będą w stanie wnieść wiele wartości do Twojej firmy i przyczynić się do jej rozwoju.

Zapraszamy do kontaktu:

Artur Sawastian
Prezes Zarządu

Tel. +48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
Tel. kom. +48 503 14 66 30
E-mail: artur@apsprofit.pl
Olena Sorokopud
Kierownik Działu Rekrutacji – Pracownicy z Azji
Tel. kom. +48 503 589 200
+48 914 624 312 – Fax. +48 914 624 071
E-mail: elena@apsprofit.pl

APS PROFIT POLSKA SP. Z O.O.

ul. Emilii Plater 14B/U1, 71-635 Szczecin
tel. +48 91 462 43 12, fax +48 91 462 40 71

FAQ – pytania i odpowiedzi

Do zatrudnienia na terenie Polski obywateli z UE niezbędne jest udzielone mu zezwolenie na pobyt (przy pobycie stałym) oraz na podjęcie zatrudnienia. Następnie należy podpisać umowę, przetłumaczoną na język kandydata, zgłosić tę osobę do ZUSu, zameldować ją i znaleźć lekarza rodzinnego. Dzięki współpracy z APS Profit, załatwienie i dopilnowanie wszelkich formalności leży po stronie agencji.

APS Profit to agencja zatrudnienia, pozyskująca pracowników zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Oferujemy leasing pracowników, jednorazowe rekrutacje, usługi outsourcingowe i kadrowo - płacowe. Trafiają do nas osoby poszukujące pracy oraz przedsiębiorstwa potrzebujące dodatkowej siły roboczej lub pomocy w znalezieniu odpowiednich pracobiorców.

W przypadku Ukraińców, łączy nas bliskość kulturowa i językowa. Osoby te mają dużo chęci i motywacji do pracy, gdyż przyjeżdżają do Polski w celach zarobkowych. Formalności nie są bardziej skomplikowane, niż w przypadku przyjmowania do pracy rodaków, a dzięki temu, iż są to pracownicy tymczasowi, ilość zatrudnianych osób można dopasować do potrzeby chwili.

Leasing pracowniczy polega na “wynajmie” siły roboczej, którą zatrudnia agencja. Pracownik zostaje oddelegowany do podmiotu, który jest nazywany pracodawcą - użytkownikiem, zgodnie z ustawą o pracy tymczasowej. Pozwala to na efektywne zarządzanie kadrą w przedsiębiorstwie, w ten sposób racjonalizuje się koszty związane z zatrudnieniem. W przypadku sezonowości branży, można elastycznie dopasować zasoby ludzkie do aktualnych potrzeb. Jest to także pomoc dla firm, w których następuje duża rotacja personelu. Obowiązki wynikające z Kodeksu Pracy i cała administracja kadrowo - płacowa spoczywa na podmiocie wynajmującym.

Wystarczy zgłosić się do nas, przedstawiając swoje zapotrzebowanie i wymagania. Dobierzemy odpowiednich pracowników z wymaganymi kwalifikacjami, na okres, jakim są Państwo zainteresowani. Dbamy o wszystkie szczegóły, aby każda ze stron była zadowolona i usatysfakcjonowana.

Oprócz oczywistych kwestii, jak prawo do wynagrodzenia i traktowania na równi z innymi, pracownik tymczasowy za każdy miesiąc przepracowany u jednego pracodawcy - użytkownika ma prawo do dwóch dni urlopu wypoczynkowego. Jeśli nie zostanie on wykorzystany, agencja jest zobowiązana do wypłaty należnego ekwiwalentu pieniężnego. Ponadto, ma także prawo do dochodzenia odszkodowań i korzystania ze wszystkich urządzeń socjalnych.

Outsourcing płacowy to zlecenie zewnętrznej firmie całej lub częściowej obsługi płacowej i kadrowej w firmie. Odciąża to pracowników przedsiębiorstwa, redukuje koszty związane z utrzymaniem osobnego działu i nie wymaga przeprowadzania rekrutacji do niego.

Oferta pracowników tymczasowych kierowana jest głównie do firm, które obejmuje sezonowość i nie mają potrzeby zatrudniać pełnej kadry przez cały rok. Również w sytuacjach, gdzie jest duża rotacja pracowników bądź gdy potrzeba ludzi z konkretnymi kwalifikacjami tylko przez pewien czas. Każde przedsiębiorstwo może podjąć się takiego zatrudnienia, służy to obniżeniu kosztów i formalności związanych z zatrudnianiem.

Do każdej rekrutacji podchodzimy skrupulatnie i z pełnym zaangażowaniem. Kierujemy się wymaganiami i oczekiwaniami przyszłego pracodawcy, szukamy osób doświadczonych i z odpowiednimi kwalifikacjami.

 

Nie, mamy również ogłoszenia dla osób poszukujących prac umysłowych, np. w biurze w dziale kadr. Warto się z nami skontaktować nawet, gdy w danej chwili na stronie internetowej nie ma umieszczonych takich ogłoszeń - przekażemy wszystkie posiadane informacje.